Усеукраїнський радіодиктант національної єдности

Усеукраїнський радіодиктант національної єдности – традиційна щорічна загальнонародна акція, присвячена українській мові. Його диктують у День української писемности та мови – 9 листопада. Він не має на меті перевірки грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний  флешмоб –акція єднання навколо рідної мови. У цьому році він був 21-им. Сьогодні диктант читав автор тексту – відомий український письменник, перекладач, кандидат філологічних наук –  Юрій Андрухович. Диктант називався «Слідом за пам’яттю».

«Текст доволі складний, я не мав шансів написати його без помилок, якби не був автором. Написав на 4-ку по 5-ти бальній системі. Я уклався з максимально дозволених 200 слів, у 199 слів», – зауважив перед початком диктанту автор, Юрій Андрухович.

Щорічний радіодиктант  вважається наймасовішим флешмобом осені. Кількість учасників постійно зростає, а географія – поширюється. Студенти нашого коледжу, навіть перебуваючи на канікулах,  також долучилися до цієї акції.

Тож іще раз вітаю усіх студентів та викладачів коледжу зі святом,  з Днем української писемности та мови. Сьогодні у кожного з нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті. Бажаю Вам і надалі оберігати  т а розвивати  українську мову.

О.В.Базавлук, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь