«Веселкові акорди – 2020»

9 листопада 2020 року на базі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського відбувся обласний конкурс «Веселкові акорди»  виконавської майстерності гри на народних інструментах, у рамках якого у номінації «Солісти» (струнні інструменти, духові інструменти) взяли участь 47 юних митців Полтавщини та 24 колективи дитячих мистецьких шкіл Полтавщиниу номінації «Ансамблі народних та духових інструментів»

У ході конкурсу учасники продемонстрували високий рівень виконання конкурсної програми, любов до народної музики, культуру виконання, вміння емоційно впливати  на слухача, сценічну культуру.

          Виходячи з цього постановляємо присудити та нагородити дипломами за перемогу у номінації:

«Солісти»

Гран-прі – Береста Єгора (бандура) – Зіньківська дитяча музична школа (керівник Ремньова Наталія Петрівна)

          «Солісти» (молодша вікова категорія)

Дипломом І ступеня –– Граб Михайло (гітара) – Полтавська міська школа мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко (керівник Власенко Олена Миколаївна)

Дипломом І ступеняГрушка Івана (гітара)– Гадяцька ДМШ (керівник Гребцова Інна Василівна)

Дипломом І ступеняДіптан Анну (домра) – Чутівська ДМШ (керівник Лисенко Тетяна Володимирівна)

Дипломом І ступеня – Рибак Віру (домра) – Полтавська ДМШ №2 ім. В. П. Шаповаленка (керівник Рідкобород Тетяна Вікторівна)

Дипломом І ступеняВасевич Марію (бандурист-вокаліст) – Полтавська ДМШ №1 ім. П. Майбороди (керівник Касіч Ольга Іванівна)

Дипломом І ступеняЖиволуп Юлію (бандура)  – Великобагачанська мистецька школа ім. Ф. Д.  Кушнерика (керівник Романенко Олена Миколаївна)

Дипломом І ступеняБлизнюк Агату (бандура) – Гадяцька ДМШ (керівник Тоцька Світлана Михайлівна)

Дипломом І ступеняПолонського Євгенія (бандурист-інструменталіст) – Чорнухинська дитяча мистецька школа (керівник Даниленко Вікторія Вікторівна)

Дипломом І ступеняМіщенко Вероніку (бандурист-вокаліст) – Чорнухинська дитяча мистецька школа (керівник Даниленко Вікторія Вікторівна)

Дипломом ІІ ступеня – Вовка Артема (гітара) – Опішнянська ДМШ (керівник Пиляй марина Валеріанівна)

Дипломом ІІ ступеняКурінну Діану (домра) – Чутівська ДМШ (керівник Одинець Ніна Дмитрівна)

Дипломом ІІ ступеня  – Притулу Анну (бандура) –  Семенівська ДМШ (керівник Саражин Валентина Степанівна)

Дипломом ІІ ступеня – Полонського Євгенія (бандурист-вокаліст) – Чорнухинська дитяча мистецька школа (керівник Даниленко Вікторія Вікторівна)

Дипломом ІІ ступеняМіщенко Вероніка (бандурист-інструменталіст) – Чорнухинська дитяча мистецька школа (керівник Даниленко Вікторія Вікторівна)

Дипломом ІІ ступеняСтешенко Олега (бандурист-вокаліст) – Хорольська ДМШ (керівник Мартьян Людмила Миколаївна)

Дипломом ІІ ступеняПерекопну Анастасію (бандурист-інструменталіст) – Хорольська ДМШ(керівник Мартьян Людмила Миколаївна)

Дипломом ІІ ступеняТимар Ольгу (бандура) – Великобагачанська мистецька школа ім. Ф. Д. Кушнерика ( керівник Криндач Юлія Петрівна)

Дипломом ІІ ступеняКриндач Катерину(бандура) – Великобагачанська мистецька школа іи. Ф.Кушнерика (керівник Криндач Юлія Петрівна)

Дипломом ІІ ступеняХіміча Іллю (гітара) – Опішнянська ДМШ (керівник Бабенко Володимир Сергійович)

Дипломом ІІ ступеняДіденко Аліну (бандура) – Полтавська ДМШ №3 ім. Б. Гмирі  (керівник Ступак Анастасія Вікторівна)

Дипломом ІІ ступеняКосенка Владислава (баритон)- Зіньківська ДМШ (керівник Пилипенко Олексій Олексійович)

Дипломом ІІІ ступеня – Книш Дарію (гітара) – Полтавська ДМШ №2 ім. В. П. Шаповаленка (керівник Рідкобород Тетяна Вікторівна)

Дипломом ІІІ ступеня – Коваленко Юлію (гітара) – Котелевська ДМШ (керівник Петріченко Віктор Павлович)

Дипломом ІІІ ступеняПолонськогоЄвгенія  (гітара) Чорнухинська дитяча мистецька школа (керівник Борисенко Олександр Іванович)

Дипломом ІІІ ступеня – Синиченко Валентина – Семенівська ДМШ (керівник Саражин Валентина Степанівна)

Дипломом ІІІ ступеняПономаренко Катерину – Семенівська ДМШ (керівник Саражин Валентина Степанівна)       

 «Солісти» (старша вікова категорія)

Дипломом І ступеня –Волика Антона (саксофон-альт) – Полтавська міська школа мистецтв «Мала Академія мистецтв» імені Раїси Кириченко (керівник Літвінов Сергій Валентинович)

Дипломом І ступеня – Клименко Ірину (сопілка) –  Оржицька дитяча мистецька школа імені Діани Петриненко (керівник Сілкова Тетяна Олександрівна)

Дипломом І ступеняКащенка Андрія (гітара) – Опішнянська дитяча музична школа (керівник Бабенко Володимир Сергійович)

Дипломом І ступеняЖиволуп Даша (бандура)  – Великобагачанська мистецька школа ім. Ф.Д. Кушнерика (керівник Романенко Олена Миколаївна)

Дипломом І ступеня – Болховітіну Інну (бандура) – Полтавська ДМШ №2 ім. В. П. Шаповаленка (керівник Передерій Катерина Миколаївна

Дипломом ІІ ступеня – Шулика Олександра (гітара) – Опішнянська дитяча музична школа (керівник Пиляй Марина Валеріанівна)

Дипломом ІІ ступеня – Руденко Лізу (саксофон-тенор) – Заводський міський будинок культури №1 (керівник Шеффер Олександр Георгійович)

Дипломом ІІ ступеня – Гречаного Антона (сопілка) – Оржицька дитяча мистецька школа імені Діани Петриненко (керівник Сілкова Тетяна Олександрівна)

Дипломом ІІ ступеня – Шкурпелу Миколу (гітара) – Опішнянська ДМШ (керівник Бабенко Володимир Сергійович)

Дипломом ІІ ступеняКонотоп Софію (бандура) – Зіньківська ДМШ (керівник Должко Світлана Григорівна)

Дипломом ІІІ ступеняСалашного Максима (гітара) – Котелевська ДМШ (керівник Петріченко Віктор Павлович)

Дипломом ІІІ ступеня Бодню  Олексія (труба) – Решетилівська дитяча школа мистецтв (керівник Литвиненко Олександр Миколайович)

Нагородити грамотами учасників (молодша вікова категорія):

  1. Паська Дениса (гітара) – Новосанжарська ДМШ (керівник Рідкобород Тетяна Вікторівна)
  2. Панову Станіславу (гітара)  – Гадяцька ДМШ (керівник Сидоренко Алла Миколаївна)
  3. Байгенрича Романа – Хорольська ДМШ (керівник Зіненко Володимир Григорович)

Нагородити грамотами учасників(старша вікова категорія):

  1. Шило Максима (гітара) – Котелевська ДМШ (керівник Петріченко Віктор  Павлович)
  2. Литвиновського Назара – Гадяцька ДМШ (керівник Гребцова Інна Василівна)

Номінація «Ансамблі народних та духових інструментів»

 «Ансамблі народних та духових інструментів» (молодша вікова категорія):

Дипломом І ступеня –– Квартет домристів «Струмочок»  – Полтавської ДМШ №1 ім. П. Майбороди, (керівник Кириленко Валентина Михайлівна, концертмейстерСліпченко Дар’я Станіславівна)

Дипломом І ступеняАнсамбль баяністів – ПСНМЗ Хорольської ДМШ (керівник Мельник Ірина Вікторівна)

Дипломом ІІ ступеня – Дует бандуристок  Діденко Аліна, Білоус Валентина – Полтавської ДМШ №3 ім. Б. Гмирі (керівник  Ступак Анастасія Вікторівна,   Коршунова Наталія Віталіївна)

Дипломом ІІ ступеня – Ансамбль гітаристів  Опішнянської ДМШ(керівник Пиляй Марина Валеріанівна)

Дипломом ІІ ступеня – Ансамбль бандуристів Гадяцької ДМШ(керівник Тоцька Світлана Михайлівна, концертмейстер  Сидоренко Григорій Миколайович,Суворова Вікторія Миколаївна)

Дипломом ІІ ступеня – Ансамбль домристів «Перлинка» Полтавської ДМШ №1 ім. П. Майбороди(керівник Кириленко Валентина Михайлівна,концертмейстерСліпченко Дар’я Станіславівна)

Дипломом ІІ ступеня – Тріо бандуристок «Чарівні білявочки» у складі Сипало Аліна, Васевич Марія, Федій Вікторія,  Полтавської ДМШ №1 ім. П. Майбороди (керівникКасіч Ольга Іванівна,Коновал Олена Миколаївна)

Дипломом ІІ ступеня – Ансамбль бандуристів «Калина» Чорнухинської дитячої мистецької школи (керівникДаниленко Вікторія Вікторівна)

Дипломом ІІ ступеня – Ансамбль духових інструментів КПСНМЗ Зіньківської ДМШ (керівник Пилипенко Олексій Олексійович)

Дипломом ІІ ступеня – Ансамбль бандуристів «Первоцвіт» ПСНМЗ Хорольської ДМШ (керівник Мартьян Людмила Миколаївна)

Дипломом ІІІ ступеня – Тріо гітарістів  Андреда Ярослав, Полонський Євген, Безверхий Максим Чорнухинської дитячої мистецької школи (керівникБорисенко Олександр Іванович)

Дипломом ІІІ ступеня – Ансамбль баяністів  КПСМНЗ Зіньківської  ДМШ  (керівник Шинкарьова Тетяна Валеріївна)

Дипломом ІІІ ступеня   –  Дует акордеоністів «Гармонія»  Бойко Сергій, Бойко Євгеній Полтавської ДМШ №3 ім. Б. Гмирі (керівник Подгорна Світлана Миколаївна)

Дипломом ІІІ ступеня   –  Ансамбль «Смішарики» Великосорочинсьої ДМШ (керівникРадченко Ірина Леонідівна)

Дипломом ІІІ ступеня – Тріо гітаристів  Даніленко Артем, Саплюков Юрій, Тіщенко Іван Гадяцької ДМШ (керівникАвдєєва Антоніна Іванівна)

Дипломом ІІІ ступеня – Ансамбль баяністів Чорнухинської  дитячої мистецької школи (керівник Мальована Тетяна Вікторівна)

 «Ансамблі народних та духових інструментів»  (старша вікова категорія)

Дипломом І ступеня – Ансамбль гітарістів  Полтавської ДМШ №3 ім.Б.Гмирі (керівник Степанченко Юлія Анатоліївна, концертмейстер Лифарь Олександр Олександрович)

Дипломом ІІ ступеня – Ансамбль ложкарів «Ложечки» Великосорочинської ДМШ(керівникКостенко Катерина Юріївна)

Дипломом ІІ ступеня – Тріо скрипалів «Елегія» Кобилінська Анна, Кравченко Катерина, Гаркуша Єлизавета Семенівської  ДМШ(керівникСтадник Тамара Олексіївна, концертмейстерЯременчук Світлана Іванівна)

Дипломом ІІІ ступеня – Дует скрипалів  Кобилінська Анна, Кравченко Катерина, Семенівської ДМШ(керівникСтадник Тамара Олексіївна, концертмейстерЯременчук Світлана Іванівна)

Нагородити грамотами учасників ансамблів (молодша вікова категорія):

Дует баяністів  Вініцький Григорій, Ксьонз Костянтин – Оржицька дитяча мистецька школа імені Діана Петриненко (керівник Ксьонз Костянтин Юрійович)

Ансамбль духових інструментів – Семенівська ДМШ (керівникПритула Анатолій Іванович)

Ансамбль духових та ударних інструментів –  Семенівська ДМШ(керівник Долина Борис Іванович)

 Тріо баяністів Синиченко Валентин, Шульга Олексій, Стрижиус Станіслав – Семенівська ДМШ (керівник Стрижиус Станіслав Юрійович)

Залишити відповідь

м. Гадяч, пл. Соборна, 9А

Україна, Полтавська область

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Єдиний в Полтавській області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.

Слідкуйте за нами у соцмережах

Сайт-призер 10-го всеукраїнського конкурсу на кращий WEB-сайт навчального закладу

smalllogo

Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Єдиний в Полтавській області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.

Сайт-призер 10-го всеукраїнського конкурсу на кращий WEB-сайт навчального закладу

Гадяцький фаховий коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

Єдиний в Полтавській області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.

Сайт-призер 10-го всеукраїнського конкурсу на кращий WEB-сайт навчального закладу