Веселкові акорди

31 березня  2017 року відбувся  обласний конкурс виконавської майстерності гри на народних та духових інструментах  «Веселкові акорди»,  який став справжнім весняним святом в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського.

В конкурсі брали участь колективи та солісти 19 районів області та міста  Полтави: 93 соліста-інструменталіста,180 учасників ансамблів однорідного та мішаного складу двох вікових категорій: молодша  – 12-14 років, старша-15-17 років.

Конкурсна програма проходила в двох номінаціях:

1 -сольна гра – (баян,акордеон, скрипка, балалайка, гітара, бандура,домра, саксофон, кларнет, труба, тромбон,баритон).

Вперше в конкурсній програмі  брали участь виконавці на духових інструментах  з таких міст: Гадяч, Зіньків, Заводське, Лубни.

2 – ансамблі народних та духових інструментів( однорідні та мішані склади).

На конкурсі були представлені твори різних стилів, жанрів, обробки народних пісень, танців.

Важким випробуванням для журі був розподіл конкурсних місць.

Журі визначило високий виконавський рівень,технічно-образну складність репертуару.

 

В номінації « Сольна гра»

( струнні інструменти)

 

Голова журі:   Богодиста Л.В. – директор Обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва та культури

 

фото 5фото 2 2

 

Молодша  вікова категорія:

 

Дипломом Iступеня –         Панкіну Марію – Лохвицька  ДМШ

ім. І. О. Дунаєвського(викладач – Н.Є.Уткіна)

Дипломом Iступеня –    Болховітіну Інну  – Полтавська ДМШ №2

ім. В.П. Шаповаленка   (викладач- К.М. Передерій)

Дипломом Iступеня –    Бондарука  Деніса – Липоводолинська дитяча школа мистецтв (викладач- В.М.Самілик )

 

Дипломом IIступеня  –   Визіра СергіяЗіньківська ДМШ

( викладач – В. А.Найда)

Дипломом IIступеня  –   Щербину Ярослава – Липоводолинська дитяча школа мистецтв (викладач- В.М.Самілик )

Дипломом IIступеня  –   Черних Марка – Опішнянська ДМШ

(викладач – В.С.Бабенко)

 

Дипломом IIIступеня –  Москаленко Олексія – Гадяцька ДМШ

( викладач – Є.А.Чайка)

Дипломом IIIступеня    Гусейнову Мілану – Великобагачанська ДМШ ім. Ф.Д. Кушнерика ( викладач- Ю.П.Криндач)

Дипломом IIIступеня  – Салашного Максима – Котелевська ДМШ ( викладач – В.П.Петриченко)

 

Старша  вікова категорія:

 

Дипломом Iступеня –   Байрака Ігора  – Заводський міський будинок культури №1( викладач – О.Г. Шиффер)

  Дипломом Iступеня –  Ващенко Аліну –  Опішнянська ДМШ 

( викладач – В.С.Бабенко)

 

Дипломом IIступеня  –   Радкевич Світлану – Заводська ДМШ

(викладач – О.Г.Назаренко)

 

Дипломом IIIступеня  – Дерев’янка Віталія – Ромоданівська ДМШ (викладач Н.В.Явтушенко)

Дипломом IIIступеня  – Калембет Владислава – Зіньківська ДМШ

(викладач – О.О.Пилипенко)

Дипломом IIIступеня  – Демченко Дарію – Опішнянська ДМШ 

(викладач – М.В.Пиляй)

 

В номінації « Сольна гра» (баян,акордеон)

 

Голова журі:   Насменчук А.М. – відмінник освіти України, заслужений працівник культури України, викладач-методист

вищої категорії циклової комісії викладачів баяна та акордеона, директор Гадяцького коледжу культури і мистецтв                              ім. І.П.Котляревського

 

Фото 1

 

Молодша  вікова категорія:

 

Дипломом Iступеня –    Мельник Дарину – Хорольский ПСМНЗ

(викладач – Темник А.І.)

Дипломом IIступеня  –   Шкурпелу Віталія – Зіньківська ДМШ

(викладач – Храпач С.О.)

Дипломом IIступеня  –   Сердюк Тетяну – Кобеляцька ДМШ

(викладач – Прапірна С.В.)

Дипломом IIIступеня  – Котенка Максима – Градизька ДМШ

(викладач – Соколовський Г.Л.)

Дипломом IIIступеня  – Михайловського Владислава –

Лохвицька ДМШ(викладач- Чавдар І.М.)

Дипломом IIIступеня  – Бариша Юрія – Опішнянська ДМШ 

(викладач – Ільїн Г.А.)

 

Старша  вікова категорія:

 

Дипломом IIступеня  –  Чоху Тараса– Чорнухинська ДМШ

(викладач – МальованаТ.В.)

 

В номінації «Ансамблі»

Голова журі:   Темник А.І. –  заслужений працівник культури України,викладач по класу баяна вищої категорії,директор Хорольского ПСМНЗ(дитячої музичної школи)

 

фото 3

Молодша  вікова категорія:

 

Дипломом Iступеня –   ансамбль «Ложечки» -Великосорочинська

ДМШ ( керівник Костенко К.Ю.)

Дипломом  Iступеня –   Ансамбль балалаєчників – Липоводолинська дитяча школа мистецтв (керівник – Самілик В.М. )

 

Дипломом IIступеня  –  Ансамбль бандуристів « Первоцвіт» – Хорольский ПСМНЗ (керівник Мартьян Л.М.)

 Дипломом IIступеня  –  Ансамбль скрипалів «Віоліно» – Лохвицька  ДМШ ім. І. О. Дунаєвського(керівник –БарвінкоТ.Б.)

 

фото 5

 

Дипломом IIIступеня  – Ансамбль домристів Чутівська ДМШ

(керівник – Лисенко Т.В.)

Дипломом IIIступеня  – інструментальне тріо – Гадяцька ДМШ

(керівники – Дерев’янко Т.М., Гриб В.М., Близнюк О.І.)

 

фото 4

 

Старша  вікова категорія:

 

Чудовим зразком популяризації класичної музики у дитячо-юнацькому середовищі, розвитку традицій національного інструментального виконавства у старшій віковій категорії, став виступ ансамблю духових інструментів з м. Зіньків – Гран-прі конкурсу( керівник О.О. Пилипенко)

Дипломом Iступеня –   ансамбль народної музики« Барвінок  »- Шишацька ДМШ ( керівник Біленька Н.П.) Цей колектив продемонстрував слухачам високий рівень виконавської майстерності, сценічну культуру, самобутність.

 

фото 6

Дипломом IIступеня  –  Ансамбль ложкарів – Лубенський РЦДЮТ( керівник Ю.О.Тесленко)

 

Дипломом IIIступеня  – дует гітаристів – Опішнянська ДМШ

 (керівник Бабенко В.С.)

 

Конкурс «Веселкові акорди» продемонстрував  яскраву майстерність юних музикантів, спрацював на встановлення нових творчих зв’язків, виявив найбільш талановитих учасників конкурсу для подальшого навчання їх в мистецьких закладах, насамперед  в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського.

Старший викладач, викладач першої категорії   Л. А. Підгайна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.