«З чистим серцем і душею»

24 квітня 2019 року в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.  І.П.Котляревського відбулася година спілкування «З чистим серцем і душею», присвячена    Світлому  Христовому Воскресінню. На заході були присутні студенти спеціалізацій «Народна хореографія» та «Видовищно-театралізовані заходи».

Кожна людина, якою б вона не була – зовсім юна, чи вже в літах, шукає у своєму житті чогось особливого, того, щоб живило духовні сили. Свято Великодня особливий день для всіх, принаймні тому, що родина нарешті може зібратися і почастуватися за святковим столом. То ж давайте звертатися до духовних джерел наших предків, до обрядів та звичаїв. Давайте звертатися до своїх витоків, щоб не загубити тієї ниточки, яка зв’язує нас з минулими поколіннями, щоб очистити  й освятити свої душі.

Свято Великодня  є символом духовних  цінностей: милосердя, справедливості, добра, віри в  світле майбутнє. І нехай ті, хто втратив  надію, спробують  в душах відродити уміння вірити й любити, і нехай в кожну оселю з Великодніми дзвонами прийде радість, благополуччя та віра в мирне майбутнє нашої України.

 

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь