Відбулося cвято народної музики «Любимо землю свою»

У рамках національно-патріотичного проекту «Ми-разом» 28-29 лютого в м.Києві відбулося cвято народної музики «Любимо землю свою». 28 лютого – відкриття цього свята та концертна програма, а 29 лютого – святковий концерт.      Учасниками свята  стали 11 творчих колективів та виконавців із різних регіонів України, серед яких були імениті колективи та виконавці, а саме:

– фольклорний колектив «Кралиця» Київського національного університету культури і мистецтв;

– вокально-хорова студія при національному хорі ім.Г.Верьовки;

– оркестрова група ансамблю пісні і танцю «Червона калина» Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова.     Серед іменитих колективів та виконавців, для участі у цьому святі була запрошена лауреат премії ім. Д. Луценка, володар золотого ордена «Квітка Цісик» та диплому І ступеня Міжнародного вокального конкурсу ім. К.Цісик (Мадрид,2019), володар Гран-Прі та неодноразовий переможець Всеукраїнських конкурсів, студентка  ІІІ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського – Наталія ШЕВЧЕНКО.

       В перший день свята у виконанні Н.Шевченко прозвучали пісні «Я – Україна» (муз. В.Сокулик, вірші Н.Сакун) та «Мамина пісня»(муз. О.Чухрая, вірші Л.Вернигори). На святковому концерті 29 лютого Наталія Шевченко вперше презентувала виконання двох нових пісень О.Чухрая на вірші Д.Луценка «Лебедині два крила» та «Жоржини». Перше виконання цих творів О.Чухрай довірив Наталії Шевченко. Виконання кожної з пісень сприймалося бурхливими оплесками та вигуками «браво». По завершенню виступу син відомого поета Д.Луценка, подякував Наталії за чудове виконання і сказав:  «…Наталія Шевченко – це майбутня Раїса Кириченко…». Слова відомої та авторитетної людини зал сприйняв бурхливими оплесками.

      Виступ Наталії також був відзначений грамотою Департаменту освіти та науки Київської міської державної адміністрації “…за активну участь у Святі народної музики “Любимо землю свою” та особистий внесок у національно-патріотичне виховання юного покоління”.

      Спеціалізація «Народне пісенне мистецтво» пишається своїми творчими здобутками. Наталія Шевченко – одна із багатьох студентів коледжу, які навчаються для того, щоб професійно розвивати та реалізовувати свій талант. Наталії це вдається завдяки великим зусиллям та працездатності. Творчі здобутки наших студентів – це приклад для талановитих абітурієнтів, що вже зараз стоять перед вибором у який навчальний заклад вступити, щоб розвинути та реалізувати свої творчі амбіції. Приклад Н.Шевченко дає однозначну відповідь – необхідно навчатися у Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського за освітньою програмою «НАРОДНЕ ПІСЕННЕ МИСТЕЦТВО», спеціалізації «Організація дозвілля».

О.П.Свирид – голова циклової комісії викладачів хорових дисциплін спеціалізації “Народне пісенне мистецтво”.

Читайте також

Залишити відповідь