Вступна компанія розпочалася

10 липня по всій Україні стартувала вступна кампанія. З першого ж дня активно працює з абітурієнтами і приймальна комісія Гадяцького училища культури ім. І. П. Котляревського.  Станом на 11 липня вже прийнято 28 заяв від абітурієнтів денної форми навчання. Традиційно найбільше – 11 заяв, від абітурієнтів, що виявили бажання навчатися на спеціалізації «Народна хореографія». Активно йдуть абітурієнти і на інші спеціалізації. Поки що це переважно випускники 9 класів. На хвилю заяв від випускників 11 класів очікуємо на наступному тижні.

Варто зазначити, що обсяг державного замовлення за денною формою навчання у нашому училищі порівняно з минулим роком не зменшився. Абітурієнти можуть претендувати аж на 65 бюджетних місць. Для заочників маємо 20 бюджетних місць. За всіма спеціальностями денної та заочної форм навчання можливе також і навчання за контрактом.

У цьому році маємо приємну новину для осіб, які вирішили отримати другу вищу освіту. За умови, якщо перший раз вища освіта отримувалась на платній основі, вдруге вона може надатися безкоштовно. Тож, якщо така особа має сертифікати ЗНО 2015 року, вона може претендувати на місця державного замовлення.

Ще одна новина: медична довідка тепер потрібна лише для абітурієнтів спеціалізації «Народна хореографія».

Прийом документів на денну форму навчання триватиме до 24 липня.                  З абітурієнтами заочної форми навчання працюватимемо з 15 липня по 11 серпня, крім абітурієнтів спеціальності «Бібліотечна справа», які  подаватимуть документи з сертифікатами ЗНО з української мови та літератури, історії України аж до 15 серпня. Обмежень у балах сертифікатів немає, приймаємо сертифікати з будь-якою кількість балів. Кожен абітурієнт може подати три заяви на різні спеціальності у нашому навчальному закладі. Можна поєднувати денну і заочну форми навчання. Під час навчання можливе переведення з заочної форми на денну і навпаки.

У день подачі документів кожен абітурієнт отримує консультацію секретаря приймальної комісії з загальних питань вступу та консультацію викладача фахових дисциплін, відповідно до обраної спеціальності.

Уся необхідна інформація розміщена на сайті училища у рубриці «Абітурієнту»

У разі необхідності отримання термінової консультації просимо звертатись за наступними номерами телефонів:

Судакова Наталія Дмитрівна, відповідальний секретар приймальної комісії  095-74-55-556

Рожко Лариса Олексіївна, заст. відповідального секретаря приймальної комісії  066-13-43-644

Фахівці за спеціалізаціями:

Спеціалізація «НАРОДНЕ ПІСЕННЕ МИСТЕЦТВО»

тел. 050-194-47-11.  Консультує  Свирид Олексій Петрович

тел. 068-60-14-725   Консультує Харковина Григорій Григорович

 

Спеціалізація «НАРОДНЕ ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО»

(народні, духові, естрадні інструменти)

тел. 050-60-77-953.  Консультує  Остапенко Людмила Іванівна

тел. 050-405-47-79.  Консультує  Мосякін Євген Георгійович

 

Спеціалізація «ВИДОВИЩНО-ТЕАТРАЛІЗОВАНІ ЗАХОДИ»

за тел. 095-834-81-99.  Консультує  Фастовець Людмила Євгеніївна

 

Спеціальність  «ХОЕОГРАФІЯ»

тел. 099-261-02-80.  Консультує Гузій Михайло Єгорович

 

Спеціальність «ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО»

тел. (0254)-2-16-50. Консультують Середа Ірина Григорівна,                                                                       Кисіль Григорій Олексійович.

 

Спеціальність «БІБЛІОТЕЧНА СПРАВА»

тел. 099-544-33-63.   Консультує  Мосякіна Світлана Павлівна

 

Враховуючи широкий спектр основних та додаткових кваліфікацій, які можна отримати в Гадяцькому училищі культури ім. І. П. Котляревського, наш навчальний заклад стає гарною перепусткою для подальшого вдалого працевлаштування та повноцінної творчої реалізації наших випускників.

Училище має гарні умови для навчання, проживання та організації дозвілля студентів. Студенти отримують стипендію. В училищі до послуг студентів обладнані навчальні аудиторії, бібліотека з читальною залою, дві комп’ютерні аудиторії з доступом до інтернету. Гуртожиток надається усім бажаючим, вартість проживання – 150 грн. на місяць. У гуртожитку працюють тренажерні зали, кімната для занять, кімната для відпочинку та кілька навчальних аудиторій. До речі, і в училищі, і в гуртожитку забезпечено доступ до інтернету через Wi-Fi.

Тож, усіх творчих, талановитих запрошуємо на навчання!

You may also like...

Залишити відповідь