Виробнича практика – досвід, знання, вміння

З 18 січня по 14 лютого 2016 року  студентиІV курсу спеціалізації «Народна хореографія» Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського  проходили виробничу практику в закладах культури та освіти Полтавської області  на базах хореографічних колективів.

Метою практики було закріплення й поглиблення теоретичних знань та практичних умінь,  отриманих на заняттях з фахових дисциплін в роботі з хореографічним колективом, розвиток професійної майстерності,  громадської активності.

Ми, студенти Горбенко Вікторія та Чуб Анастасія, з перших днів практики активно влились в творчу роботу працюючи з учасниками  народного ансамблю танцю «Світанок» (керівник Григорєва О.В.) та учасниками зразкової дитячої хореографічної студії «Каприз» (керівник Гнєдова О.О.) Будинку науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень.

Протягом виробничої практикибрали активну участь у проведенні занять, здійснили постановки на основі лексики єврейського танцю «У єврейському містечку» та хореографічної композиції «Бариня», щоденно займались як репетиційною так і пошуковою роботою.

Для своєї майбутньої професії , завдяки талановитим керівникам Григорєвій О.В. та Гнєдовій О.О., отримали багатий досвід роботи   з колективом.

1 2 Безымянный14 Безымянный15

You may also like...

Залишити відповідь