З нагоди Дня Конституції  України

В добру путь випускники!

UCH_6544 UCH_6551 UCH_6567 UCH_6569 UCH_6590 UCH_6592 UCH_6615 UCH_6621 UCH_6642 UCH_6655 UCH_6662 UCH_6663 UCH_6670 UCH_6697 UCH_6705 UCH_6706 UCH_6709

Останнім акордом в симфонії студентського життя 28 червня 2017 року відлунало Свято вручення дипломів випускникам Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І.П. Котляревського. Випускний – це свято радості і свято розставання. Таким запам’ятався випускний 50 випускникам спеціалізацій:  «Видовищно-театралізовані заходи», «Народне пісенне

мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво», «Народна хореографія». Сьогоднішні випускники – це змужнілі юнаки та чарівні дівчата, які 4 роки тому прийшли на навчання до Гадяцького училища культури, а вже випускаються із коледжу культури і мистецтв.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся заслужений працівник культури України, директор коледжу культури і мистецтв А.М. Насменчук, який наголосив на тому, що згідно Указу Президента України № 111/2017 28 червня вся Україна святкує 21-у річницю Конституції України. Саме за Основним Законом України кожна людина має право на житло, на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування, а також право на освіту. Анатолій Миколайович сказав, що випускники – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша рідна Україна, побажав їм успіхів у подальшому житті та висловив сподівання, що всі вони не забудуть рідну almamater.

Теплі слова та настанови на майбутнє виголошували цього дня як викладачі, так і батьки студентів. Всі вітали зі святом випускників та бажали їм успіхів у реалізації фахових знань та творчих звершень у професійному зростанні. Учасників свята привітала почесний гість – начальник відділу культури Гребінківської РДА Ростислава Капелька.

Під оплески присутніх директор коледжу вручив дипломи випускникам спеціалізацій. Грамотами були нагороджені куратори випускних груп навчального закладу.

Музичні вітальні дарунки прозвучали для випускників від студентів II – III курсів.

Випускний відбувся в атмосфері радісного хвилювання, а також певного смутку за коледжом, що за час навчання став для колишніх студентів другою домівкою.

Тож побажаємо шановним випускникам, щоб знання, отримані в коледжі, неодмінно стали запорукою вагомих здобутків, допомогли досягти омріяних вершин, Божого благословення, щедрої долі та невичерпної енергії. Щасти вам у всьому! В добру путь!

О.В. Базавлук, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь