З Україною в серці

Найсвітліша мрія у людей –

Мир, єднання, злагода і згода.

Мир – найвища з-поміж всіх ідей,

Поряд з ним завжди стоїть свобода!

 21 вересня увесь світ відзначає Міжнародний день миру. У резолюції від 7 вересня 2001 року Генеральна Асамблея постановила щорічно святкувати саме 21 вересня як «день глобального припинення вогню й насильства». У цей день ООН закликає всі країни зупинити військові дії та хоча б на 24 години припинити проливати кров. Тільки мирні переговори та вирішення наявних проблем шляхом діалогу та компромісних рішень можуть дати дійсно відчутні результати та користь для всього людства.

Україна завжди була дуже миролюбною державою. Вона ніколи не розпочинала воєн, а лише захищала свої інтереси. Українці завжди жадали жити під мирним небом і працювати на рідній землі. Але страшна війна знов увірвалася на нашу Батьківщину, вона руйнує рідні домівки, забирає  безвинні життя, нищить країну та її народ.

 У цей буремний час саме Мир українці цінують найбільше, адже, на жаль, знають не з книг і не з історії, що таке війна. Кожен з нас намагається наблизити мир, як може. Люди культури і мистецтва несуть мир за допомогою слова, музики, пісні, танцю, живопису. Тож  викладачі та студенти  спецілізації «Видовищно-театралізовані заходи» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського провели поетичні читання «З Україною в серці», присвячені миру в  рідній країні – прекрасній і сильній, єдиній та неповторній, незламній та святій. З вітальним словом  до всіх учасників та глядачів звернувся директор коледжу Анатолій Насменчук.Усі присутні мали змогу насолодитися патріотичними віршами, мелодіями бандури та мирним флешмобом. До того ж усі небайдужі могли долучитися до збору коштів для допомоги Збройним силам України. Всі зібрані кошти будуть перераховані у фонд «Повернися живим!»

Буде мир над Україною!

Буде мир! І будем ми!

Викладач коледжу Ольга ЖИТЧЕНКО

You may also like...

Залишити відповідь