Захист дипломних робіт студійців

         14 червня у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся захист дипломних робіт учнів 5 класу студії естетичного виховання відділення образотворчого мистецтва. 11 юних художників отримали свої перші документи про здобуття початкової мистецької освіти.

          У дипломних роботах цікаво було спостерігати як барви із невиразних баночок чи тюбиків перетворюються на радість, смуток, вибух емоцій чи заплутану оповідь юного художника-початківця. Дитяча фантазія безмежна. В ній поєднуються реальні герої та незвичайні персонажі із книг, фільмів чи аніме. Вона здатна створювати композиції, використовуючи засвоєні протягом навчання у студії знання, і, разом із тим, спробувати сягнути незвіданого – адже так цікаво експериментувати, творити власне середовище.

Приємно усвідомлювати, що навчання у студії для наших учнів не пройшло безслідно. Вони отримали бажання творити, навчились реалізовувати свої художні фантазії через малюнки. Та і з практичної сторони їм можна позаздрити – вони завжди, при потребі, матимуть чудові картини для подарунків.

          Сьогодні ми бажаємо нашим випускникам нових творчих злетів, не полишати обрану справу, щоб художня творчість, живопис чи дизайн стали їх професійним вибором, який вони зможуть реалізувати,  навчаючись у стінах нашого коледжу.

You may also like...

Залишити відповідь