ЗАХИСТ КУРСОВИХ РОБІТ

 Сила традицій і сила творчості в їх поєднанні

– животворне джерело всякої культури

Петро Савицький,

український філософ

UCH_7641 UCH_7642 UCH_7652 UCH_7699 UCH_7701 UCH_7702 UCH_7705 UCH_7713 UCH_7718

Традиції – це не просто історія наших бабусь та дідусів, це елементи цілої культури, що передаються від покоління до покоління і зберігаються століттями. Традиції тією чи іншою мірою і в тих чи інших формах присутні в будь-якому суспільстві і практично в усіх сферах життя.

Серед студентів коледжу проводиться серйозна робота зі збереження традицій, звичаїв, історії, щоб у своїй професії вони мали змогу орієнтуватися в історичному минулому українського народу, знали та могли застосовувати набуті знання у практиці.

І ось на днях відбувся публічний захист курсових робіт студентів ІІ курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» з дисципліни «Народознавство». Студенти показали різноманітність обраних тем і свою зацікавленість ними. Над матеріалами курсової роботи студенти працювали цілий навчальний рік, а тому кожен намагався змістовно представити свою роботу комісії у складі голови циклової комісії викладачів культурологічних дисциплін Г.Г.Сидоренко та викладачів Н.П.Боцули, В.І. Криворучко. Доповненням до усного матеріалу стали яскраві виставки зі взірцями народної вишивки, одягу, елементів обрядовості, випічки тощо.

Прозвучало багато цікавих фактів, які можна використати при створенні сценаріїв та організації свят, що мають історичне підгрунтя.

Усі ми переконалися, що треба пам’ятати свою історію, звичаї та обряди своїх предків, адже історія – це генетичний код народу без якого існування нації ставиться під загрозу.

Владислав Пестич – студент ІІ курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності»

 

You may also like...

Залишити відповідь