Захист матеріалів практики

Професійне становлення майбутнього фахівця забезпечується крізь призму практичної підготовки, у тому числі виробничої практики . Впродовж 6 тижнів студенти 4 курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» заочної  та денної форм  навчання проходили практику на різних базах, а саме: Глобинського МБК,  Хорольського МБК,  КЗ «Гадяцький БК» Гадяцької міської ради, Кобеляцького БДЮТ, Диканського СБК, КЗ «Зіньківський МБК», Полтавського МБК, Кобеляцького РЦКД, Кременчуцького МБК та ін..

18 травня 2021 року у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського відбувся захист матеріалів виробничої практики.

Кожен із студентів представив членам комісії матеріали практики, ознайомив із базою проходження практики та акцентував увагу на застосуванні теоретичних знань та практичних навичок, які вони отримали під час навчання у коледжі.

Випускники приємно  вразили членів комісії цікавими доповідями, креативними фотозвітами та мультимедійними презентаціями, показали належний рівень теоретико-методичної підготовленості до реалізації професійних функцій,  поділилися враженнями від самостійних  кроків   у своїй роботі та зазначили, що переконані у правильності вибору своєї майбутньої професії.

Членами комісії доповідачам задавались різні запитання, які стосувалися проходження практики. Студенти давали чіткі, аргументовані відповіді, що підтверджували їхню теоретичну і практичну підготовку.

Комісія відмітила, що матеріали виробничої практики, представлені до захисту, повністю відповідають вимогам, відображають у повному обсязі суть проведеної  роботи студентами відповідно до програмових завдань.

Сподіваємось, що знання та навички, отримані студентами під час проходження виробничої практики, стануть у майбутньому надійним підґрунтям для їх професійного зростання.

О.В.Базавлук, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь