Жіноча доля в світі – це любов

_xSIkJWGzDo Ms9p5KYF2JY mV1RwUjUV5g RH14P7RbiCQ Y5_dHAKaeI8

У дні весняного пробудження й оновлення землі вшановуємо Жінку! Неможливо навіть уявити собі життя без  чарівних, лагідних, щирих на любов Берегинь родинного вогнища, душевного спокою, доброти та злагоди, мудрих наставниць.

6 березня 2017 року в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Жіноча доля в світі – це любов», присвячена Міжнародному жіночому дню 8 березня. На заході були присутні студенти ІІ та ІV курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Завідуюча бібліотекою Терещенко О.І. підготувала презентацію з історичними фактами про свято, з  особливостями святкування його  у світі та ставлення сучасного суспільства до дня солідарності жінок всього світу в боротьбі за свої права. Також студенти мали змогу переглянути відео читання поетичних творів, присвячених жінці. Присутні на заході  виконували  власні вірші та вірші відомих  поетів  про кохання, про жіночу долю, про материнську любов.

8 березня вважають  “святом сильних жінок”,  які боролися за свої права, але сьогодні, представниці прекрасної статі дозволяють чоловікам цілком і повністю догоджати їм, отримують подарунки, силу-силенну компліментів та  теплі і щирі слова любові,  адже «жіноча доля в світі – це любов».

 

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь