Зустріч з акторами лялькового театру

UCH_4563 UCH_4568 UCH_4573

25.04.2017р. відбулася творча зустріч акторів Полтавського академічного обласного театру ляльок зі студентами та викладачами спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», яку провели заступник директора з творчої роботи театру, Залужена артистка України Анжеліка Миколаївна Остапенко та її колеги.

Студенти змогли поринути  у світ лялькового театру, дізнатися багато його таємниць, ознайомитись із підходом акторів-лялькарів до своєї роботи. Також присутні змогли побачити різні види ляльок і особливості роботи з ними.

Приємно було зустріти випускників нашого училища, які зараз працюють в театрі: Марину Ковтун – старшого адміністратора та Сергія Мамона – актора-лялькаря.

Надзвичайно теплою і творчою була атмосфера в залі. Студенти привітали Анжеліку Миколаївну Остапенко з її 30-тирічним творчим ювілеєм, побажали оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів.

Маємо надію, що такі зустрічі будуть відбуватися частіше. Адже вони дарують багато позитивних емоцій і надихають на подальшу творчість.

 
Полтавець Альона, студентка  ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

Читайте також

Залишити відповідь