Життя з мистецтвом в серці

Нарядилась осінь в дороге намисто, розплела над містом свої золоті коси, кольоровим розфарбувала все довкола… І серед цього розмаїття фарб, червоним позначила в календарі наше професійне свято – Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва!

 

Найбільша кількість свят випадає на нашу частку. У ті дні, коли інші люди активно відпочивають, працівники сфери культури повинні трудитися, щоб забезпечити святковий настрій та подарувати незабутні враження глядачам. Так і в цьому році студенти IV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» влаштували для викладачів та працівників коледжу справжнє свято. Зранку була створена творча атмосфера, де кожен викладач міг продемонструвати свої таланти і отримати за це святковий подарунок, а потім для всіх працівників коледжу в актовій залі відбувся концерт, на якому лунали пісні,  веселі танці, щирий сміх та переважали позитивні емоції.

Всім відомо, що є міста знамениті пам’ятками культури, а є відомі культурою. І так радісно стає, що наш коледж може пишатися здобутками у галузі культури і що, завдяки нашим викладачам та студентам, найкоштовніші перлини світового мистецтва стають близькими і зрозумілими кожному.

Шановні колеги, шановні викладачі та студенти, ще раз від усієї душі, від щирого серця вітаємо вас з професійним святом! Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

 

Даніленко Л.

You may also like...

Залишити відповідь