«ЗМАГАЙМОСЬ ЗА НОВЕ ЖИТТЯ»

scan-170313-0001
 11 березня 2017 року в Чернівцях відбувся фінал та церемонія нагородження переможців ІІ-го Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.

Змагання юних талантів проходило в семи визначених номінаціях: «Декламація», «Інсценізація», «Твір», «Науково-пошукова робота», «Малюнок», «Аудіовізуальний твір», «Вокал».

На Всеукраїнський конкурс було надіслано близько 4000 заявок. Голова журі – професор, доктор філологічних наук, екс-директор Музею Лесі Українки в Ялті Світлана Кочерга.  Загалом журі, до складу якого увійшли відомі письменники, поети, журналісти, актори, науковці та громадські діячі України, обрало близько 700 переможців, а місто Чернівці, споруди історичної частини якого нагадують Відень, Будапешт, Бухарест чи Грац, де творили письменники, поети, художники, композитори всіх націй і народностей, місто, що пов’язане з долею двох геніальних письменниць – Лесі Українки та Ольги Кобилянської у своїй красі й шляхетності вітало 300 учасників фінального етапу конкурсу.

Серед його учасників – представники абсолютної більшості областей України, а також – з Італії, Придністров’я, Криму. Новацією цьогорічного змагання стала участь професійних авторів теле- і радіопередач для молоді (фільм Інни Дідик «Лесиними стежками»).

Серед виступів учасників гала-концерту була неймовірно ніжна «Колискова» у виконанні студентки ІІ курсу Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського ВІКТОРІЇ БЕЗПАЛОЇ (керівник Наталія Горбачик), яка гідно представила свій навчальний заклад і справедливо стала переможницею, отримавши ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ .

Особисто хочу подякувати директорові Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського, заслуженому працівнику культури України А.М. Насменчуку та заступнику голови Гадяцької районної державної  адміністрації С.М.Бондаренку за фінансову підтримку та сприяння у долученні молодого покоління до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу.

Особливі слова вдячності висловлюємо організаторам Конкурсу в особі заслуженого вчителя України Т.М.Захарової та директора Центру сучасного мистецтва «SweetArt – Знання» Н.В.Богомаз за доброзичливе ставлення, щиру моральну підтримку конкурсантів, сприяння вихованню почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини.

IMG_20170311_100225

Н.І.Горбачик, викладач-методист Гадяцького коледжу культури і мистецтв

You may also like...

Залишити відповідь