ЗНАЙ НАШИХ!

Нещодавно на базі Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва відбувся черговий обласний фестиваль-конкурс «Поетична весна» серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Більш ніж два десятки конкурсантів з 19 навчальних закладів Полтавської області представили на суд журі свої перші поетичні спроби.

4

З року в рік рівень виконавців – юних поетів – стає помітно вищим: майже всі намагаються увиразнити свої тексти або відеорядом, або музичним супроводом, або ж своєрідним пластичним вирішенням. Теми, які хвилюють молодь, – це не тільки притаманна їх вікові любовна чи пейзажна лірика, але й патріотична та  філософська поезія, у якій звучать і чітка громадянська позиція, і роздуми над сенсом людського існування й ролі мистецтва у ньому.

Наш коледж у цьому році представляла студентка ІІІ курсу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво»  Аліна Мокляк. Її поезія поєднує у собі вишукані образи, підмічені оком справжнього художника і разом з тим – щире вболівання за долю України. Патріотичні мотиви в поезії Аліни –  дуже глибокі й одночасно делікатні й промовисті – вони настільки контрастують з розтиражованими «ура-патріотичними» текстами, що незважаючи на досить серйозну конкуренцію, журі конкурсу визнало Аліну переможницею, назвавши її практично сформованою поетесою! Її нагороджено дипломом Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Полтавської області.

Що ж, Алінина перемога – абсолютно заслужена! І тим приємніше, що це вже третя поспіль перемога наших студентів, гуртківців «Таїни слова»: у 2015 – це була Іра Кайдалова, у 2016 – Сніжана Гуменюк, у 2017 – Аліна Мокляк. Отже, хто наступний?

До слова, вірші Аліни Мокляк (так само, як й інших гуртківців) можна почитати на сайті гуртка «Таїна слова»:https://litgurtok.jimdo.com або у спільноті у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/290536647737141/.

Валентина Криворучко, керівник літгуртка 

You may also like...

Залишити відповідь