Зустріч через роки

UCH_7073 UCH_7081 UCH_7082

17 травня 2018 року до Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського завітала талановита землячка, випускниця нашого навчального закладу Ольга Михайлівна Кулага. Письменниця за фахом – бібліотекар. Понад 20 років віддала служінню цій справі, з них 12 років працювала старшим бібліографом Шишацької ЦБС.

Ольга Михайлівна народилася 27 листопада 1951 року в х.Легейди Шишацького району Полтавської області. Після закінчення Шишацької середньої школи, навчалася у Гадяцькому культурно-освітньому училищі ім. І. П. Котляревського. Постійно займалася громадською та культурно-освітньою роботою. Свої творчі сили пробувала в поезії, прозі й публіцистиці. Протягом більш ніж 40 років займалася краєзнавством, вивчала історію свого роду і родів краю.

Щедрий дарунок із автографами авторки прийняла бібліотека Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського. Серед подарованих книг повісті «Утікачка», «Гість із чужої галактики», «Наталя», «Маринка», «Прости і прощай», «Венера», «Фронтовичка», романи «Життя прожить – не поле перейти», «Пригоди Сніжани», «Прости мене, доню!», оповідання та вірші. На особливу увагу заслуговує художньо-історичний роман «Останні амазонки», який визнаний в 2011 році як краща книга Полтавщини в номінації «Прозаїчне видання». До речі, книги видані власним коштом автора.

Бажаємо Ользі Михайлівні творчого неспокою та натхнення на написання нових, цікавих книг. А бібліотека в свою чергу, запрошує всіх бажаючих на перегляд нової літератури.

 

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь