Зустріч з майбутніми абітурієнтами

UCH_7654 UCH_7657 UCH_7663 UCH_7668 UCH_7673

Сутністю професійного самовизначення є усвідомлений вибір професії з урахуванням можливостей і здібностей учня. Особливо актуальним є даний процес для старшокласників, адже пов’язаний із закінченням загальноосвітнього навчального закладу і необхідністю здійснення вибору свого подальшого життєвого шляху.

7 червня 2018 року в рамках проведення профорієнтаційної роботи у Гадяцькому коледжі культури і мистецтв заступником директора з практичного навчання Боцулою Світланою Павлівною була проведена екскурсія для учнів старших класів Гадяцької гімназії імені Олени Пчілки. Під час екскурсії діти ознайомилися з історією навчального закладу, із матеріально-технічною базою коледжу.

Учні мали змогу познайомитися з творчістю дуету «Побратими»(у складі студентів ІУ курсу: Брекала Сергія та Макарця Андрія, клас викладача Харковини Г.Г.), долучитися до творчої атмосфери режисерської професії (ознайомила голова циклової комісії викладачів режисерських дисциплін Фастовець Л.Є.) та напрямками і специфікою декоративно-прикладного мистецтва (ознайомила голова циклової комісії викладачів декоративно-прикладного мистецтва Середа І.Г.).

А заключним етапом стала приємна зустріч зі студентами-хореографами. Всі знають, що жодне свято не обходиться без танців. І хай не кожен вміє танцювати, але безумовно одне: краса танцю зрозуміла всім. Гості відвідали уроки з класичного та народно-сценічного танців ( викладачі: Островна О.Г., керівник ансамблю народного танцю «Джерело», заслужений працівник культури України Островний Г.О., Магазій Л.П.), а з особливостями навчання на спеціальності учнів ознайомив заслужений працівник культури України, голова циклової комісії викладачів хореографічних дисциплін Гузій М.Є.

Читайте також

Залишити відповідь