Поїздка народного хору коледжу на гала-концерт

1 грудня 2018 року в місті Полтаві відбувся ІІ відкритий фестиваль-конкурс народних хорових колективів ім.В.Міщенка, заслуженого артиста України, засновника та керівника Заслуженого ансамблю пісні і танцю України «Лтава».

В цьогорічному фестивалі-конкурсі взяли участь  не тільки народні хорові та вокальні колективи Полтавщини, а й колективи з інших областей України.

Як володар диплому Гран-Прі минулорічного конкурсу, народний хор Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського був запрошений для участі у Гала-концерті. Для цього виступу були підготовлені хорові обробки «Чи в Києві чи в Полтаві», муз.Я.Степового, «Зашуміла ліщинонька», на вірші та мелодію знаменитої Полтавської співачки Марусі Чурай,  «Вийди Грицю на вулицю»,  в обробці  В.Міщенка.

Виступ народного хору коледжу  тепло та щиро був сприйнятий  глядачами Полтави і оцінений членами журі конкурсу, до складу якого входила випускниця нашого навчального закладу, гордість спеціалізації «Народне пісенне мистецтво», відома  українська співачка, композитор, заслужена артистка України Тетяна Садохіна. Висока професійна оцінка виступу народного хору прозвучала також і від голови журі конкурсу, заслуженого діяча мистецтв України, Лариси Бакланової.

Народний хор взяв участь  також і у фіналі концерту, де разом з іншими хоровими колективами   виконали твір «І в вас і в нас».

Участь студентів спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» у складі народного хору коледжу, це одна  з ланок зростання  їх професійної виконавської майстерності. Навчаючись на спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» вони  здобувають  не тільки кваліфікацію керівників аматорських вокально-хорових колективів але і стають  співаками в професійних колективах України.

 

Олексій СВИРИД,  керівник народного хору, голова циклової  комісії викладачів хорових  дисциплін,  викладач-методист,спеціаліст вищої категорії.

You may also like...

Залишити відповідь