9 вересня 2021 року відзначається 252-а річниця з дня народження Івана Петровича Котляревського

          9 вересня 2021  року відзначається 252-а річниця  з  дня народження українського письменника, поета, драматурга, видатного громадського діяча української культури, зачинателя нової української літературної мови Івана Петровича Котляревського.

          Починаючи з 2007 року в місті Полтава вручається обласна премія імені І.П. Котляревського за досягнення в галузі драматургії і театрального мистецтва. Лауреати обираються представниками Міністерства культури, Спілки письменників України та Спілки театральних діячів України.

          Гадяцькому фаховому коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського випала велика честь носити це почесне ім’я.

         Наш коледж єдиний в області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва; один з осередків національної культури і духовності Полтавщини.

         Кожного року в нашому коледжі присуджується премія І.П.Котляревського студентам за найвищий рейтинг успішності, активну участь в культурно-мистецьких конкурсах та громадському житті коледжу. Третій рік поспіль мені випала така честь її отримати. Великий внесок в мій творчий розвиток внесли викладачі відділення Декоративно-прикладного мистецтва: Середа Ірина Григорівна, Кисіль Оксана Григорівна, Бондаренко Олександр Леонідович, Клименченко Марина Юріївна, Мелхіседекова Сніжана Ігорівна, Харагай Наталія Вікторівна, Максимів Лариса Валентинівна. Яким я дуже вдячна. Для мене це почесна нагорода, після якої ще більше хочеться працювати і творити.

          Через рік я стану кваліфікованим спеціалістом і буду передавати отримані знання своїм учням, так як це роблять мої викладачі. На відділенні працюють закохані в свою справу люди, які з майстерністю та любов’ю передають студентам свій досвід. Ними підготовлено багато висококваліфікованих спеціалістів, яких знають не тільки в Україні, але і за її межами.

          На нашому відділенні працюють обдаровані та талановиті викладачі, які крім педагогічної діяльності, займаються своїм творчим розвитком. Бондаренко Олександр Леонідович та Клименченко Марина Юріївна до 252- річниці І.П.Котляревського, за ініціативи директора коледжу, створили дуже гарний і перший мурал в Гадячі з портретом І.П.Котляревського, який обрамлюється декоративним розписом.

          Хочеться висловити велику і щиру подяку директору коледжу Насменчуку Анатолію Миколайовичу, який завжди підтримує студентство та дає змогу розвиватися нашому навчальному закладу, про який знають не тільки  по всій Україні, а й за її межами.

You may also like...

Залишити відповідь