Чарівна хурделиця

 30 грудня студенти  Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.  І.П. Котляревського спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»   з викладачами режисерських дисциплін Людмилою Фастовець, Ольгою Житченко,  Ярославою Роменською  та Владиленою Гацько подарували маленьким глядачам справжнє диво – новорічну казку «Чарівна хурделиця».

До малят працівників коледжу культури, дітей  ВПО та до діток, батьки яких загинули при виконанні   бойових завдань, захищаючи Україну, завітали у гості учасники дитячого зразкового ансамблю танцю «Модерн» студії естетичного виховання  Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського  (керівник – Наталія Берус) та казкові персонажі: ведмедики Тедді, ляльки Лол, Кіндер, баранчик Шон, Малефісента, Дід Мороз  і, звичайно ж,  символ прийдешнього року- Зайченя.       

Веселі ігри, танці та пригоди занурили дітей у фантастичну атмосферу. На завершення свята Дід Мороз   подарував діткам солодкі подарунки і побажав їм миру та добра, віри у завтрашній день.

Сподіваємось, що сьогодніщнє свято надовго залишиться у дитячих спогадах, бо кожна дитина вірить у новорічні дива, у здійснення найзаповітніших бажань.

Людмила ФАСТОВЕЦЬ, викладач  режисерських дисциплін

You may also like...

Залишити відповідь