Чергова творча перемога

Кращі студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського спеціалізації  «Народне пісенне мистецтво»  постійно беруть участь у різноманітних фестивалях, конкурсах, які  проводяться в Україні.

7 квітня,  в місті Красногад Харківської області,  відбувся  Всеукраїнський фестиваль «Калиновий оберіг» в якому взяла участь студентка ІІ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Наталія Шевченко. В номінації  «Народний вокал»  Наталія отримала  диплом І ступеня та пам’ятні сувеніри.

17-18 квітня в місті Київ, Український фонд культури ім.Б.Олійника, проводив Всеукраїнський конкурс-огляд за програмою «Нові імена України». До участі у огляді-конкурсі були запрошені виконавці з 12 областей України. Конкурс проводився в номінаціях «Академічний вокал», «Народний вокал», «Вокально-хоровий ансамбль»,  «Образотворче мистецтво», «Сольне інструментальне виконавство (баян, фортепіано, саксофон,  бандура, кларнет, акордеон)», «Художнє читання». У всіх номінаціях були тільки дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів, а Гран-Прі – один на учасників всіх номінацій. Шевченко Наталія брала участь у номінації «Народний вокал» і стала лауреатом диплому Гран-Прі,  як відзначено у нагороді «…за високий мистецький хист та виконавську майстерність». Ця відзнака для неї є почесною, визначальною  і важливою, тому що здійснилося бажання взяти участь у такому престижному конкурсі. Навчаючись на спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Наталія наполегливо працює над вдосконаленням своєї виконавської майстерності, постійно працює над оновленням свого репертуару, бере участь у концертній бригаді коледжу, з великою любов’ю популяризує нашу українську пісню. Хочеться побажати їй ще більших творчих здобутків і не зупинятись на досягнутому.

Свирид О.П.- голова циклової комісії викладачів хорових  дисциплін, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії.

Читайте також

Залишити відповідь