День відкритих дверей у КНУКіМ

8eFeRAeytJw _pf2cm4MoeU Ftf4TIMkkv0 Безымянный всі разом джаз модерн

18 березня 2017 року  студенти випускних курсів Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського побували на Дні відкритих дверей в Київському національному університеті культури і мистецтв. Студенти коледжу  мали можливість  ознайомитись з умовами вступної кампанії 2017, переглянути презентації спеціальностей і напрямів навчання, відвідати цікаві майстер-класи, познайомитися із науково-педагогічним колективом, побувати на зустрічі з ректором   університету М.М.Поплавським.

Студенти спеціалізації «Народна хореографія»  отримали консультації з фаху (класичний танець, народний танець, сучасний танець), які проводили викладачі факультету хореографічного мистецтва ( Цвєткова Л.Ю., Морозов А.І., Тимчула А.В., Лук’яненко К.А.) а також зустрілися з  кандидатом мистецтвознавства,  доцентом кафедри сучасної хореографії  О.С. Бойко.

У ході екскурсії на кожному з факультетів вишу абітурієнти спілкувалися з професорсько-викладацьким складом, дізнаючись якомога більше про перспективні спеціальності, за якими вони бажають навчатися.Для випускників з дипломами «Молодшого спеціаліста» є свої переваги. Вониможуть вступати до університету культури одразу на 2-й або 3-й курс без складання ЗНО.

Студентивдячні за організаціюпоїздки до міста Києва директоруколеджу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського  Насменчуку А.М.

Н.Судакова

You may also like...

Залишити відповідь