До знань – через пошук

Курсова робота  для  студентів Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського – це перше самостійне наукове дослідження, творча робота, яка виконувалась  нами з метою закріплення, поглиблення і узагальнення знань, одержаних  під час вивчення теоретичного курсу дисципліни «Народознавство».

У процесі підготовки  курсової роботи ми  набули навичок  дослідницької роботи: навчились збирати, аналізувати і систематизувати  інформацію. А головне  – впевнилися в тому, що отримані знання нам обов’язково знадобляться при вирішенні практичних завдань у професійній діяльності.

Незамінним помічником у цьому складному процесі для нас другокурсників  стала бібліотека, інтернет-джерела і, звичайно ж,  викладач!

Саме  бібліотека коледжу, на чолі з досвідченою і надзвичайно комунікабельною завідуючою О.І. Терещенко, стала посередником  між потоком інформації і нами, як користувачами, а Оксана Іванівна щоразу  допомагала  зорієнтуватись у масиві інформації, вибрати необхідні матеріали, оформити список використаних джерел, зробити правильний бібліографічний опис джерел.

Та особливі слова вдячності ми хочемо висловити сьогодні нашому керівнику курсових робіт – Наталії Павлівні Боцулі, за її  кропітку вчительську працю, терпіння, мудрість та глибокі знання, які вона щоденно передає нам, студентам. Впевнено хочемо сказати:  «Нам поталанило, бо маємо можливість навчатись у такому прекрасному закладі, у таких талановитих, безмежно відданих своїй справі викладачів».

 

Т.Олійник, студентка ІІ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»

 

Читайте також

Залишити відповідь