«Зірковий час» на святі останнього дзвоника

14 червня у Гадяцькому коледжі культури і мистецтв відбулося свято останнього дзвоника під назвою «Зірковий час», яке провели студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».

Розпочався захід традиційно урочистою частиною, коли до зали були запрошені випускники 2017 року на чолі зі своїми кураторами. Потім з теплими словами привітань та побажань, звернувся до випускників директор коледжу Анатолій Миколайович Насменчук. Також він зазначив, що так як ми люди публічні, то й заходи, які проходять в межах нашого закладу також повинні бути представлені широкому колу глядачів, і представив почесних гостей, які завітали на свято: викладачів Канівського коледжу культури і мистецтв та слухачів відділення підвищення кваліфікації.

Потім глядачі мали змогу поринути у «зірковий світ». Ведучі вели розмову про те, що наше життя тісно пов’язане з зоряним небом, адже: якщо людина успішна, говорять, що вона народилася під «щасливою зіркою»; коли переслідують негаразди, кажуть, «не зійшлись зорі»; коли у творчості людина здобуває слави, кажуть, настав її «зірковий час»; а коли падає зірка – ми загадуємо бажання, в надії, що воно збудеться.

Спочатку на сцені з’явилася хореографічна композиція «Зіркове небо», яку виконали студентки ІІІ курсу спеціалізації «Народна хореографія», потім перед очима глядачів з’явилися три зірки (студенти ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»), які «летіли» до коледжу культури і мистецтв на «Зірковий час», щоб виконати найзаповітніші бажання випускників, які обов̕ язково збудуться під звуки останнього дзвоника.

«Зірки» намагались виконати всі бажання. Викликали студентів перших курсів, які демонстрували свої таланти, під час виступу, зі щирими словами  та чудовими подарунками, зверталися до випускників.

Цього дня був дійсно «зірковий час» і для випускників, де вони востаннє, в якості студентів, виступали на сцені коледжу.

В залі вирувала тепла дружня атмосфера. Не стримуючи сліз, випускники дякували своїм викладачам за навчання, терпіння; дякували директору навчального закладу за підтримку, за те, що цього року будуть першими випускниками коледжу.

Навчаючись чотири роки у коледжі кожен студент живе своїм життям: отримує навички і уміння з улюбленої справи, починає надавати великого значення словам «дружба», «підтримка». І тому, закінчуючи навчання, кожен випускник починає замислюватися над роками, проведеними у стінах навчального закладу і, думає, що дійсно, непогано було б повернути час назад… Але життя триває, наших випускників чекає майбутнє: нові досягнення, омріяна робота, творчі здобутки… Тож побажаємо їм здійснення їх мрій! І нехай вони обов’язково збудуться, так як бажали «зірки» нашого свята!

UCH_5894 UCH_5899 UCH_5900 UCH_5901 UCH_5904 UCH_5907 UCH_5914 UCH_5915 UCH_5916 UCH_5919 UCH_5925 UCH_5936 UCH_5939 UCH_5943 UCH_5947 UCH_5958 UCH_5964 UCH_5977 UCH_5987 UCH_6033 UCH_6061 UCH_6064 UCH_6084 UCH_6092 UCH_6101

Даніленко Л. В., викладач спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи».

 

You may also like...

Залишити відповідь