«Джерела надії»

 П’ятий рік  поспіль на базі Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського проходить обласний конкурс народно-сценічного танцю «Джерела надії». Цього року він відбувся  25 березня   в кіноконцертному залі «Дружба» міста Гадяча.   Мета конкурсу: виявлення та підтримка обдарованої молоді, пошук кращих авторських постановок та розвиток нових форм народного танцю, підвищення виконавської майстерності, обмін досвідом роботи колективів за сприяння та підтримки управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтв та культури, відділу культури і туризму Гадяцької районної державної адміністрації, Гадяцького училища культури.

Свої творчі здобутки приїхали продемонструвати 33 кращих колективи Полтавщини, що налічує  близько 600 учнів мистецьких загальноосвітніх навчальних закладів та аматорських дитячих колективів віком від 12 до 16 років. Цей захід досить важливий для якісного набору абітурієнтів до Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського.

Члени журі, в складі якого були:

– Гузій М.Є. – голова журі,  голова циклової комісії викладачів хореографічних дисциплін Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського, заслужений працівник культури України;

– Перепелкін В.В. – заслужений артист України, балетмейстер-постановник пісенно-танцювального ансамблю «Полтава»  обласної філармонії;

– Островний Г.О. – заслужений працівник культури України, викладач Гадяцького училища культури;

– Іванов Є.В..- художній керівник зразкового хореографічного колективу «Квітограй» Диканського  РБК, заслужений працівник культури України;

– Ляшенко Є.П. –  викладач І категорії Гадяцького училища культури ім.І.П.Котляревського, відзначили високий рівень виконавської майстерності учасників і  постановочної роботи керівників колективів.

Запропоновані хореографічні композиції були не просто цікаві, а особливі, бо створені на основі української лексики, що підкреслює  значимість народного танцю як самобутнього мистецтва.

Дипломами, грамотами та пам’ятними сувенірами були нагороджені:

Гран-прі

üНародний ансамбль танцю «Юність» м. Лубни – керівник Анатолій Царюк.

Диплом І ступеня

üЗразкова дитяча хореографічна студія «Каприз» м. Полтава                                 ПК залізничників – керівник Ольга Гнєдова.

üЗразковий танцювальний колектив «Веселка» Ланівського СБК, Карлівського району – керівник Тамара Лисяк.

 

üНародний аматорський ансамбль танцю «Веселка» м.Червонозаводське – керівник Юлія Краснолуцька.

Диплом ІІ ступеня

üЗразковий ансамбль танцю «Модерн» студії естетичного виховання Гадяцького училища культури – керівник Наталія Берус.

 

üЗразковий ансамбль народного танцю «Відродження» Машівського РБК –– керівник Лариса Томшинська.

 

üЗразковий хореографічний колектив «Стиль» Пирятинської ШЕВ – керівник Віталіна Дорошенко.

 

Диплом ІІІ ступеня

üХореографічний колектив Глобинської ДМШ – керівник Сергій Рибальченко.

 

üХореографічний колектив «Зорецвіт»-Астарти Глобинського РБК– керівник Василь Лазоренко.

 

üЗразковий ансамбль танцю «Жарт» Охтирського РБК Сумської обл. – керівник Ярослава Кривцун.

Грамотами  нагороджені хореографічні колективи обласного конкурсу народно-сценічного танцю «Джерела надії» :

  1.  Колектив сучасного танцю «Бонжур» Гребінківської гімназії – керівник Ірина Онищенко.
  2. Хореографічний колектив «Забава» Гребінківської ДШМ – керівник Оксана Лісова.
  3. Зразковий хореографічний колектив «Юність» Милорадівського СБК, Котелевського району – керівник Тамара Мариноха.
  4. Хореографічний колектив «Гранд» Котелевського РБК – керівник Аліна Пигида.
  5. Хореографічний колектив «Надія» Липоводолинської ДШМ – керівник Надія Любченко.
  6. Зразковий танцювальний колектив студії танцю «Ангаш» Козельщанського РБК – керівник Андрій Гнідаш.
  7. Зразковий аматорський ансамбль народного танцю «Паняночка» Засульської гімназії Лубенського району – керівник Оксана Святодух.
  8. Хореографічний колектив «Сюрприз» Хорольської ДМШ – керівник Тамара Штана.
  9. Зразковий хореографічний колектив «Бонжур» Градизської ДМШ– керівники: Тетяна Ковтун та Оксана Єфремова.
  10. Хореографічний колектив «Джаст-денс» Розсошинського БК Полтавського району– керівник Юлія Пацюк.
  11. Хореографічний колектив «Забава» Лучанської ДМШ Лохвицького району – керівник Наталія Бахмат.
  12. Зразковий аматорський  ансамбль танцю «Капітошка» Чутівського  БДЮТ – керівник Наталія Клименко.
  13. Хореографічний колектив сучасного танцю «Арабеск» Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» – керівник Алла Ляшенко.
  14. Хореографічний колектив народного танцю «Дивограй» Державного навчального закладу «Гадяцьке вище професійне аграрне училище» – керівник Алла Ляшенко.
  15. Вокально – хореографічний колектив «Зоряна» ЗОШ№ 7 м. Полтава – керівники: Дмитро та Людмила Денисенко.
  16. Ансамбль народного танцюГадяцької ДМШ – керівник Яна Білоцерківець.
  17. Аматорський колектив народного танцю «Фантазія» Гребінківського РБК – керівник Ірина Онищенко.
  18. Хореографічний колектив «Ренесанс» Великосорочинської ДМШ– керівник Ольга Решітько.
  19. Хореографічний колектив «Сувенір» Охтирського міського центру позашкільної освіти – Малої академії наук – керівник Клавдія Кравченко.
  20. Театр народного танцю «Барви» ДМШ №1 ім. П. Майбороди м. Полтава– керівники: Костянтин Булага та Дмитро Денисенко.
  21. Хореографічний колектив «Веселка» Котелевського РБК – керівник Віктор Півень.
  22. Хореографічний колектив «Чарамі» Котелевської ДМШ– керівник Олена Чугуй.
  23. Зразковий аматорський хореографічний колектив «Вернісаж» Лохвицької ДМШ – керівник Ольга Пилипко.

UCH_4971 UCH_4978 UCH_4982 UCH_5112 UCH_5120

Л.П.Магазій, викладач ЦК хореографічних дисциплін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.