«Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського»

 ФАСАД НА ЗАСТАВКУ 2

“Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського” – саме таку назву відтепер носить наш навчальний заклад. Одноголосним рішенням, прийнятим на звернення трудового колективу за підтримки Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, депутатами Полтавської обласної ради на 3 пленарному засіданні 11 позачергової сесії VII скликання обласної ради 09.12.2016 року комунальний вищий навчальний заклад «Гадяцьке училище культури ім. І.П. Котляревського» перейменовано на комунальний вищий навчальний заклад «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського».

Зміна назви – це не данина «моді», а об’єктивна необхідність: приведення назви навчального закладу у відповідність до змісту його освітньої діяльності та до законодавства про освіту.

Так, Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського готує фахівців для установ культури, мистецтва, бібліотек, закладів позашкільної освіти Полтавської області, України за освітнім рівнем “молодший спеціаліст”. Цьому освітньому рівню відповідає назва “коледж”, визначена прийнятим Верховною Радою у першому читанні Законом “Про освіту”. Така назва відповідає і європейській системі освіти.

Крім того, затверджений Кабінетом Міністрів України у 2015 році перелік галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, наш навчальний заклад з 2016 року здійснює освітню діяльність з галузі знань “Культура і мистецтво” за новими спеціальностями: “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація”, “Хореографія”, “Менеджмент соціокультурної діяльності” (спеціалізації: “Народне пісенне мистецтво”, “Народне інструментальне мистецтво”, “Видовищно-театралізовані заходи”) й “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”.  Саме тому назва навчального закладу – «культури і мистецтв» – повною мірою відображає зміст його освітньої діяльності.

Поряд з цим, перейменування позитивно вплине на імідж наших  випускників  на ринку праці і, сподіваємося, стане більш привабливим для молоді – абітурієнтів вищого навчального закладу «Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського».

 

Директор училища, заслужений працівник культури України А. Насменчук

 

 

 

You may also like...

Залишити відповідь