Перемога на Всеукраїнському конкурсі!

 

3-4 червня 2017 року в місті Полтава, за підтримки Міністерства культури України, відбувся V ювілейний Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий час».

DSCN1224

Організатором і засновником є LTDPRODUCTIONCENTER«MUSIC STAR» та Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій шанс».

До складу журі увійшли: заступник начальника управління культури Полтавської ОДА, заслужений працівник культури України В.Вождаєнко, заслужена артистка України Н.Сулаєва, доцент Харківської державної академії фізичної культури П.Кизім, український співак В.Ульянич, переможці проекту «Танцюють всі» О.Пуль, Л.Новікова та продюсер телеканалу СТБ   А.Кохановська.

У V ювілейному Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Зірковий час» взяли участь конкурсанти з різних регіонів України.

3 червня відбулося відкриття та конкурсна програма  фестивалю.

Серед його учасників були і студенти Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського Сергій Брекало, Анастасія Радченко –естрадний вокал (клас викладача Г.Г.Харковини), Дарина Ярмоленко – академічний вокал (клас викладача О.М.Березенко), які своїми яскравими та майстерними виступами отримали найвищі оцінки від журі конкурсу.

Дипломи за I місце та цінні подарунки студентам на Гала-концерті вручила голова журі, заслужена артистка України Н.Сулаєва, а викладачам – вручені подяки за високий професіоналізм та педагогічну майстерність у підготовці до V ювілейного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий час».

О.М.Березенко, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії хорових дисциплін

You may also like...

Залишити відповідь