Голокост. Лихо століття

27  січня, в  Міжнародний день памʹяті жертв Голокосту, в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського відбувся вечір памʹяті «Голокост. Лихо століття», присвячений одній з найбільших трагедій XX століття. 

Студенти режисерської спеціалізації, під керівництвом голови циклової комісії Фастовець Л.Є.,  відтворили  події єврейської катастрофи 1933-1945 років, щоб пам’ятати про загибель шести мільйонів невинно убієнних…

Щемливим і яскравим акцентом у заході став дуетний танець «Танго смерті» у виконанні викладача коледжу Тодор Діани та випускника спеціальності «Хореографія» Чаєвського Сергія.

Крім слухачів курсів підвищення кваліфікації на заході були присутні представники єврейської громади із Центру хасидизму  у місті Гадяч.

Хай навічно збережеться пам’ять про страждання і катування замордованих дітей, жінок, стариків.

 Хай світла пам’ять про них буде грізною пересторогою добра, хай попіл спалених стукає в серця живих та закликає до братерства і єднання  народів.

Ми маємо зробити все, щоб катастрофа не була забута, адже віра, історія, лихоліття, відродження ідуть поруч і створюють єдину картину життя…

Мир і злагода – це головне, що нам потрібно сьогодні, бо пам’ятаючи  про трагедію минулого, ми з надією дивимося в майбутнє і віримо в нашу державу.

Студентка ІV втз  Владилена Гацько

You may also like...

Залишити відповідь