Єдина навіки рідна країна

DSC_9688 DSC_9690 DSC_9692 DSC_9695 DSC_9700 DSC_9702 DSC_9703 DSC_9704 DSC_9711 DSC_9714 DSC_9715 DSC_9717 DSC_9726 DSC_9728 DSC_9729

Виховання  у молоді почуття патріотизму в умовах сьогодення набуває загальнодержавного масштабу. І  саме  перед молодим поколінням стоїть завдання стати національно свідомими громадянами України – патріотами, щоб забезпечити нашій країні в майбутньому  гідне місце в цивілізованому світі.

І ми повинні зрозуміти,  що сила українців у їх єдності.  Лише завдяки  почуттям національної єдності, злагоди, миролюбності можна зберегти Україну, зміцнитись, стати рівними серед рівних.

З метою  виховання патріотизму, громадської свідомості та суспільної активності громадян 25 травня 2015 року в читальному залі бібліотеки Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського відбулася літературна година «Єдина навіки рідна країна». На заході були присутні студенти І-ІІ курсів спеціальностей: «Хореографія», «Декоративно-прикладне мистецтво», та слухачі відділення підвищення кваліфікації Гадяцького училища культури.

Студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» глибоко доторкнулися душі кожного з глядачів в залі, виконавши вірші,  присвячені Небесній Сотні,  страшним подіям на Сході, де вирішується доля і майбутнє України. У виконанні студентів спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» Катерини  Бутенко та Владислави Щербацької (клас викладача Ольги Березенко)  прозвучали пісні «Ти – дитина України», «Чорний птах розправив крила», «Повертайся солдате», «Дай, Боже, сили нашим солдатам» та пісня «Я –  Україна» у  виконанні Лук’яненко Неоніли та Кіяшко Людмили (клас викладача Наталії Горбачик).

На заході були присутні: військовослужбовець Швець Андрій Миколайович,  демобілізований боєць  Козер Віталій Іванович,  демобілізований поранений  Донос Володимир Михайлович та замполіт Гадяцького РВК Семенюк Надія Вікторівна. Вони продемонстрували студентам  спорядження для бійця і розповіли як важко нести службу в польових умовах, але все ж таки наші захисники, проявляючи мужність і героїзм, в жорстоких боях відстоюють кожний клаптик рідної землі. А  всі ми молимося за кожного солдата і закликаємо його повернутися живим.

Надзвичайно проникливо прозвучали рядки з вірша «І знову ніч, і знову вибух», який написав студент ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Ігор Брюховецький:

…І знову хочу до народу я звернутись,
Промовить гордо – «Це моя держава!»
Щоб вража сила не могла і ворухнутись,
Бо «Слава Україні» і «Героям Слава!!!»

Літературна година «Єдина навіки рідна країна» – ще один крок  до виховання  гордості за свій народ, прагнення захистити його надбання, продовжити примноження його загальнолюдських і національних морально-духовних цінностей.

 

 

Завідуюча бібліотекою училища

О.І.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь