Пізнаємо світ мистецтва

 

30 жовтня відбулася загальна виховна година «Українці в сучасному  мистецтві світу», підготовлена кураторами спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» О.Г. Кисіль та Ж.В. Могильник.

Також прийняли участь у проведенні виховної години студенти І курсу спеціалізації «Видовищно-театралізованих заходів» Едуард  Маноіле та Олег Цись.

1 2

Мета заходу: ознайомити студентів коледжу з українськими художниками світового рівня, такими як: Іван Марчук, Cоня Делоне, Олександр Ройтбурд, Анатолій Криволап, Енді Воргол, Тіберій Сільваші, Оксана Мась, відомим мистецьким центром  Pinchukartcentre та всеукраїнськимстудентським конкурсом з живопису «Срібний мольберт». А також творчою діяльністю випускника 2012 року спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» Іваном Підгайним, який був учасником цього престижного конкурсу в 2017 році.  На сьогодні він має вже дві персональні виставки.

Відгуками про захід поділилися студенти спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» Анастасія Зимовець, Анна Москвіта, Аліна Гомулько:

–         «Ця виховна була дуже корисна і повчальна. Вона надихнула мене шукати свій шлях у мистецтві, розкривати себе і створювати нове».

–         « Я дізналася, що в Україні народилися такі визначні постаті, як Іван Марчук, Cоня Делоне, Енді Воргол. А ще тепер знаю, що конкурс з живопису «Срібний мольберт» – це унікальна можливість для самореалізації творчої молоді».

–         «Іван Підгайний – це велика гордість, він розпочинав свій творчий шлях як і ми. Я намагатимуся робити все можливе, щоб мною теж гордилися».

О.Г.Кисіль

You may also like...

Залишити відповідь