Історія училища у спогадах ветеранів  комісії ««Народне інструментальне мистецтво»

UCH_7865 UCH_7876 UCH_7877 UCH_7884 UCH_7902

У рамках святкування 80-річного ювілею Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського  проводиться цикл зустрічей з ветеранами навчального закладу «Історія училища у спогадах ветеранів».

Спогади ветеранів Гадяцького училища культури – це скарбниця історії навчального закладу,  джерело досвіду людей, які своє життя присвятили праці в училищі, ставши гідним прикладом для майбутніх поколінь.

Щоб зберегти неперервний зв’язок минулого з майбутнім ми повинні пам’ятати про тих, хто стояв біля самих витоків; про тих, хто розбудовував заклад у часи суспільних потрясінь і революційних змін; про тих, кому довелося пройти складний шлях відбудови рідного закладу після Другої світової війни; про тих, хто шукав відповіді на непрості виклики «часів перебудови», — про всіх, хто день за днем, рік за роком крокував освітянською нивою впродовж 80 років.

6  квітня 2015 року  відбулася зустріч з ветеранами праці, викладачами спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво»: Ніконенком Михайлом Степановичем, Ільницьким Володимиром Федоровичем та Мосякіним Євгеном Георгійовичем.

З привітальним словом до присутніх звернулися: директор Гадяцького училища культури Насменчук А.М., голова первинної профспілкової організації – Харлан Н.П., голова циклової комісії викладачів народного інструментального мистецтва – Остапенко Л.І.

Цікаву, пізнавальну, творчу зустріч для студентів підготували члени факультативу «Інформа», яким керує  Павленко Г.В.

 Г.В. Павленко, викладач училища

You may also like...

Залишити відповідь