Хочемо подякувати …

Хочемо подякувати …

Ми, слухачі курсів підвищення кваліфікації категорії викладачі декоративно-прикладного мистецтва, перебуваючи у Гадяцькому училищі культури, надзвичайно вражені гостинністю не лише в навчальному закладі, а й в гуртожитку, де відразу поселилися і відчули себе як вдома.

В училищі зустріла нас Роза Денисівна Шестопал своєю привітною посмішкою, і у нас зникла напруга від очікування чогось невідомого. З Розалією Денисівною дуже легко і невимушено спілкуватися, ми швидко зрозуміли  що нас чекає і що можна корисного взяти для себе на заняттях.

А далі ми потрапили в рай… під своє крило нас узяла Ірина Григорівна Середа. Дорослі люди, маючи певний досвід, освіту, дехто навіть не одну, слухали цю тендітну жінку як зачаровані. Нам дозволили все почути. Подивитись і навіть зробити це своїми руками.

Наталія Вікторівна Харагай долучила нас до ліплення, і ми начебто повернулися в дитинство, граючись з пластичними матеріалами.

Викликали масу емоцій заняття з Оксаною Григорівною Кисіль.

Дуже приємні враження виникли від спілкування з заслуженим майстром народної творчості України Григорієм Олексійовичем Кисілем.

Під час занять ми освоїли нові техніки, про які навіть не здогадувалися, виникли нові ідеї для творчості, з’явилося натхнення працювати далі…

З повагою

викладачі декоративно-прикладного мистецтва

початкових мистецьких навчальних закладів  –

слухачі курсів підвищення кваліфікації

Гадяцького  училища  культури ім. І.П.Котляревського

You may also like...

Залишити відповідь