Конкурс стінгазет та конкурс «Ерудит»

(Декада циклової комісії соціально-економічних та природничих дисциплін)

Під час декади циклової комісії викладачів соціально-економічних та природничих дисциплін було проведено виставку – конкурс стінгазет студентів І курсу. При підготовці стінгазет до авторів були висунуті такі вимоги: формат газети А3, чітка та виразна назва дисципліни, яскраві заголовки, художнє оформлення. Оцінювали також доступність та актуальність інформативного наповнення, креативність та загальну творчу майстерність при оформленні стінгазети. Цього року для інформативного наповнення стінгазет було запропоновано таку тему: «Цікаві наукові відкриття 21 століття», але критичною та незаперечною вимогою це не стало. Такий конкурс став  незмінною щорічною традицією, що, безумовно,  сприяє розвитку пошукових та творчих здібностей студентів.

Отож, за результатами конкурсу перше місце посіли стінгазети з дисциплін «Математика», «Географія», «Фізика», «Біологія», студентів Лунгу Е., Петрюка М., Шихієву А., Андрійчак В., Тітову В., Кобець В., Сук Д., Таран Я., Шагаєву М., Яресько А., Брудно Є., Бровко Д., Кучерук С.

Щиро вітаємо переможців!

Друге місце розділили між собою стінгазети студентів: Погрібняк А., Король К., Нікітіної М., Іващенко А, Тіхонової К., Брілевської А., Шевченко Т., Дубовик А., Підгайної О. Третє місце зайняли роботи студентів: Піддубної Д., Сахно С., Галай О., Гребеннник Ю., Микитченко Н., Циганіної С., Бутко Д., Тютюнник В., Феделеш Є., Філонової Б., Дорошенко О.

З поміж інших заходів декади комісії студенти ІІ курсу  взяли участь у інтелектуальній грі «Ерудит – 2019». Дух змагання, невимушена атмосфера та цікаві питання сприяли не тільки зростанню інформаційної обізнаності але й отриманню задоволення від гри, про що свідчить домовленість між викладачем та студентами про подальше проведення таких ігор.

Могильник Ж.В.

 

Читайте також

Залишити відповідь