«Любітеся, брати мої, Украйну любіте…»

7 березня 2019 року в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Любітеся, брати мої, Украйну любіте…»,  присвячена 205 річниці  від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

На заході були присутні студенти І-ІІІ курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»,та ІІІ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво». Вони мали можливість познайомитися з творчістю талановитого поета з проекцією на сучасність, адже більшість його творів відтворюють картини сьогодення. Поезію Шевченка люблять усі народи. Поет, який віддав усі свої сили боротьбі за визволення рідної України від соціального і національного гніту, виражав прагнення і сподівання всіх народів, всіх прогресивних людей світу.

Думки Шевченка, поета-борця завжди звернені до майбутнього, вони надихають нові покоління. Ця людина завжди служила правді і  боролася за щасливе майбутнє свого народу. Могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики, гострота його слова, пісенність його віршів, самовіддана любов його до своєї Батьківщини, до свого народу ніколи не будуть втрачені майбутніми поколіннями.

О.Терещенко

Читайте також

Залишити відповідь