«Любітеся, брати мої, Украйну любіте…»

7 березня 2019 року в бібліотеці Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбулася година спілкування «Любітеся, брати мої, Украйну любіте…»,  присвячена 205 річниці  від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

На заході були присутні студенти І-ІІІ курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»,та ІІІ курсу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво». Вони мали можливість познайомитися з творчістю талановитого поета з проекцією на сучасність, адже більшість його творів відтворюють картини сьогодення. Поезію Шевченка люблять усі народи. Поет, який віддав усі свої сили боротьбі за визволення рідної України від соціального і національного гніту, виражав прагнення і сподівання всіх народів, всіх прогресивних людей світу.

Думки Шевченка, поета-борця завжди звернені до майбутнього, вони надихають нові покоління. Ця людина завжди служила правді і  боролася за щасливе майбутнє свого народу. Могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики, гострота його слова, пісенність його віршів, самовіддана любов його до своєї Батьківщини, до свого народу ніколи не будуть втрачені майбутніми поколіннями.

О.Терещенко

You may also like...

Залишити відповідь