Миру вам, діти!

 Діти повинні жити у світі краси, гри, казки,

 музики, малюнка, фантазії, творчості.

 В.О.Сухомлинський

Дитинство – це ранок життя, який обов’язково має бути щасливим! Бо саме цей найяскравіший період запам’ятовується назавжди. Воно не повторюється і не повертається.

На жаль, щасливе дитинство для багатьох дітей  Харківської, Сумської та інших областей завершилося в той день, коли рано вранці почалося бомбардування мирних міст і сіл російськими військами.

Для того, щоб хоч трішечки відігріти зболені війною серця тимчасово перміщених осіб та їх діток, у гуртожитку Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського, де на сьогодні мешкає п’ятдесят таких осіб, 26 березня  молодими викладачами: Лимарь А.С., Роменською Я.Я., Гацько В.В. була проведена година розваг «Усміхнись».

Всі присутні з захопленням грали в ігри, читали улюблені вірші, демонстрували свої знання літературних та казкових героїв. Разом з викладачами Бондаренком О.Л, та Клименченко М.Ю., дітлахи залюбки розфарбовували заздалегідь підготовлені композиції на теми дитячих улюблених казок, а ще  кожен з нетерпінням чекав на аквагрим, який майстерно малювала на обличчях усміхнених дітей викладач коледжу Харагай Н.В.

Дай Боже, щоб усмішки всіх дітей, не лише в нашій стражденній Україні, а й в усьому світі ніколи не затьмарювали війни.

Світлана БОЦУЛА

Читайте також

Залишити відповідь