На гостини до колег

UCH_9813 UCH_9810Гадяцька бібліотека ім. Лесі Українкиза часом заснування – одна з найстаріших книгозбірень в Україні.  А за змістом роботи –  інформаційний, освітній, культурно-виховний, просвітницький, дозвіллєвий заклад. В цьому році вона відзначає 155річний ювілей.

Бібліотека сьогодні – то не лише те місце, де можна отримати книгу . Бібліотеки стали центром спілкування. Тому бібліотечні працівники відділів обслуговування ЦРБ Полтавщини, перебуваючи на курсах підвищення кваліфікації не могли не скористатися чудовою нагодою, завітали до своїх колег. Господарка книжкового храму, директор бібліотеки Красюк Ольга Володимирівна провела цікаву, змістовну екскурсію по бібліотеці, ознайомила гостей з експонатами «Музейної кімнати історії бібліотеки».

Чимало цікавого побачили бібліотекарі із Полтави, Машівки, Кременчука,  Хоролу, Гребінки, Лохвиці, Зінькова, Оржиці у своїх колег і про це вели мову під час засідання круглого столу. А висновок один: сучасний бібліотекар – провідник змін, творчий, ініціативний та амбітний лідер, обізнаний зі світом книг та інформаційних технологій, ділиться своїми знаннями та навичками з користувачами, гуртує довкола себе громаду.

 

Л.Д. Голуб, викладач училища

You may also like...

Залишити відповідь