Учитель! Це дар! Це талант! Це хвала!

«Учителем не кожен може бути,

Не кожне серце вміє говорить…

Учитель лише той, хто вміє чути,

Окрилити, навчити і любить.»

4 жовтня  2019 року  в Гадяцькому коледжі культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Студенти IV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»  влаштували для викладачів незабутнє привітання. Всіх зустрічали біля головного входу коледжу, вітали, вручали смаколики з побажаннями, посмішки, гарний настрій і фото на пам’ять з викладачами коледжу. Родзинкою привітань стала жива музика у  виконанні студента IV курсу Олександра Мезенцева,  клас викладача Наталії Василівни Насменчук, яка  створювала неповторну  святкову атмосферу.

Вітання продовжилися в актовій залі святковим концертом  за участю студентів III і IV курсів спеціалізації «Видовищно – театралізовані заходи» під керівництвом викладачів режисерських дисциплін Анастасії Сергіївни Лимарь та Ярослави Ярославівни Роменської.  Всіх викладачів  з професійним святом привітала заступник  директора  з навчально –методичної  роботи Людмила Михайлівна Харковина.   Незмінною традицією залишається в нашому навчальному закладі присутність на  святі ветеранів  праці,  щирими словами  вдячності  і подяки звернулися студенти до них  і подарували  їм осінні квіти.

Шановним викладачам коледжу від студентського колективу в знак пошани, любові та поваги були піднесені квіти. Творчим  подарунком  для присутніх були художні номери  від студентів  спеціалізацій «Народне – пісенне мистецтво» та « Народна хореографія». В залі панувала урочиста, святкова і дружня атмосфера.

Учитель! Він – скульптор, але його праці ніхто не бачить. Він – лікар, але його пацієнти рідко дякують йому за лікування. Учитель! Він справжній артист, йому, ніби актору за кулісами, кричать: «Ваш вихід! На сцену!». І він входить у світло  ліхтарів студентських очей, і їхні промені пронизують його наскрізь. Лунає дзвінок, закінчується чергове заняття і кожен студент дякує викладачу,  і готовий сказати:  БРАВО! БРАВО! БРАВО!

 

Ярослава Роменська, викладач коледжу

You may also like...

Залишити відповідь