Навчатися завжди цікаво  

З 26 жовтня на базі Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського проходили підвищення кваліфікації викладачі декоративно-прикладного мистецтва  початкових мистецьких навчальних закладів Полтавської області. Більшість із них приїхали до Гадяча вперше. Тому розповідь про історію Гадяцького училища культури та спеціалізацію «Декоративно-прикладне мистецтво»  була для них пізнавальною.

Слухачі курсів, які мають різний стаж роботи за фахом, обмінялись власним педагогічним досвідом із своїми колегами та почерпнули для себе щось нове із почутого.

1 2

Цікавою була екскурсія до Історико – краєзнавчого музею м. Гадяча та розповідь працівника музею Ірини Петрівни Безуглої. У виставковій залі музею вони переглянули виставку «Світ , створений з паперу», яку підготували викладачі та студенти спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво», яка експонується в музеї з 12 жовтня. Переглядаючи експонати виставки вони побачили та дізнались багато нового про техніки та технологію роботи із звичайним папером, тим самим запозичили для своєї професійної діяльності цікаві ідеї та творче натхнення.

4 3

На заняттях, які проводили викладачі спеціалізації Кисіль Г.О., Середа І.Г., Кисіль О.Г., Харагай Н.В., слухачі курсів дізнались багато цікавої інформації про різні художні техніки, про властивості та технологічні можливості різних матеріалів, технологію роботи в різних художніх техніках. Отримані знання слухачі курсів закріпили в процесі виконання практичних робіт, тим самим засвоїли і технологію роботи в різних техніках декоративно-прикладного мистецтва. Вони виконали роботи з пластичних матеріалів – солоного тіста та глини, роботи з паперу та картону, виконали писанки в техніці воскового розпису та інших техніках писанкарства, виконали роботи в техніці пірографії та художнього розпису.

5 6 7

Для слухачів курсів була організована зустріч зі студентами спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво», майбутніми керівниками гуртків декоративно-прикладного мистецтва, викладачами фахових дисциплін. Слухачі курсів поділились із студентами своїми враженнями від перебування в стінах навчального закладу та від спілкування із викладачами училища. Вони закцентували увагу студентів на тому, що потрібно знати та вміти педагогічним працівникам, коли вони прийдуть на роботу за фахом.

 

І.Г.Середа – викладач вищої категорії,                                       викладач-методист, голова циклової комісії викладачів декоративно-прикладного мистецтва

You may also like...

Залишити відповідь