Ніколи не забудемо…

Сьогодні, 20 лютого,   День Героїв Небесної Сотні. На занятті з історії для студентів І-ІІ курсів було проведено годину пам’яті з переглядом відеоматеріалів та читанням спогадів учасників супротиву. Боротьба,  героїзм, усвідомлення своєї правоти, попри все єднатися і триматися до перемоги – головні меседжі для сьогодення від Героїв Майдану.

 Але насправді цей день в історії України став кульмінацією багатьох подій: найкровопролитніший день на Майдані і останній день розстрілів; наступного дня  тодішній Президент України Віктор Янукович втече з країни і Революція Гідності набуде нового змісту; в цей день розпочинається російська агресія в Україні, масштаби якої на той час українці ще не усвідомлювали…

Ольга НЕДВИГА, викладачка коледжу

Читайте також

Залишити відповідь