Ніколи не забудемо…


Сьогодні, 20 лютого, День Героїв Небесної Сотні. На занятті з історії для студентів І-ІІ курсів було проведено годину пам’яті з переглядом відеоматеріалів та читанням спогадів учасників супротиву. Боротьба, героїзм, усвідомлення своєї правоти, попри все єднатися і триматися до перемоги – головні меседжі для сьогодення від Героїв Майдану.
Але насправді цей день в історії України став кульмінацією багатьох подій: найкровопролитніший день на Майдані і останній день розстрілів; наступного дня тодішній Президент України Віктор Янукович втече з країни і Революція Гідності набуде нового змісту; в цей день розпочинається російська агресія в Україні, масштаби якої на той час українці ще не усвідомлювали…
Ольга НЕДВИГА, викладачка коледжу










