Остаточний розподіл -2023

На сьогоднішній день заклад освіти повинен запропонувати випускникам перше робоче місце. Завдячуючи постійно діючій комісії зі сприяння працевлаштуванню, яка упродовж року вивчала ринок праці, співпрацювала з громадами області, 100% випускників отримали своє перше місце роботи.
9 червня 2023 року у Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені І.П. Котляревського відбувся остаточний розподіл випускників на місця майбутнього працевлаштування. Сьогодні коледж випускає 43 молодих фахівці для галузі культури і мистецтва за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст» (на базі 9 класів) та освітньо-професійним ступенем «Фаховий молодший бакалавр» (на базі 11 класів).
Цьогорічні випускники з 1 серпня приступлять до роботи в закладах культури та освіти Полтавщини, а саме: в КЗ «Полтавська обласна філармонія», в Центрі культури і дозвілля виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради, в Лохвицькому міському Будинку культури, в Центрі естетичного виховання (м.Миргород), в Заводській дитячій мистецькій школі, в «Решетилівському ліцеї ім. Л.Олійника Решетилівської міської ради», в комунальній установі культури «Чутівський Будинок культури», в Гадяцькому профільному ліцеї ім. Т.Г.Шевченка Полтавської обласної ради…
Сьогоднішній розподіл відбувся за участі директора Департаменту культури і туризму Полтавської ОВА Ірини Удовиченко, заступника директора департаменту, начальника управління розвитку туризму, музейної справи та охорони культурної спадщини Лілії Федорченко, заступника начальника управління, начальника відділу соціокультурного розвитку управління культури, мистецтв, національностей і релігій та планування департаменту культури і туризму Полтавської ОВА Лариси Костян, директора коледжу Анатолія Насменчука, заступника директора з практичного навчання коледжу Світлани Боцули, голів циклових комісій та керівників академічних груп. Під час розподілу були максимально враховані навички і вміння, отримані в коледжі, показники в навчанні, а також особлива увага була приділена працевлаштуванню випускників-сиріт, а їх в цьому році – п’ять.
Сьогодні молодь стає тією складовою населення, яка відчуває на собі найбільшу відповідальність за майбутнє. Тож усі присутні побажали випускникам успіхів у подальшому професійному житті, усепереч війні, яка триває зараз. А стовідсоткове направлення на робочі місця студентів-випускників вкотре підтвердило високу якість підготовки та потребу в професійних кадрах для закладів культури нашої області.
Оксана БАЗАВЛУК, викладач коледжу



















