Пам̕ ятаємо! Перемагаємо!

UCH_8669 UCH_8672 UCH_8680 UCH_8686 UCH_8696

Щороку в ці травневі дні наш народ згадує грізні роки війни, вшановує пам’ять полеглих, вклоняється живим. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій  за всю світову історію Другій світовій війні. Не щезне з пам̕ яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва і його перемога, не можливо забути тих, хто віддав своє життя за щастя інших. Для більшості українців День Перемоги – це не тільки день скорботи, а й світле свято гордості за нашу країну, наш народ.

Минає вже 70 років з Дня Перемоги, але час не владний над пам’яттю людей різних поколінь. Ми розуміємо, що за все, що ми маємо, ми зобов’язані всім тим, хто воював, гинув, виживав у тих пекельних умовах, коли здавалося, що неможливо було вижити. Із відчуттям глибокої вдячності ми звертаємося цього дня до ветеранів, які врятували наш народ.

«Пам̕ ятаємо! Перемагаємо!» – під таким гаслом пройшла лінійка пам̕ яті, присвячена Дню пам̕ яті та примирення, 70 – ій річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70 – ій річниці завершення Другої світової війни,  яку підготували та провели студенти ІІ курсу спеціалізації «Видовищно – театралізовані заходи» Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського під керівництвом викладача режисерських дисциплін Перебийноса О.А., біля Вічного вогню.

Студенти та викладачі училища зібралися тут віддати шану загиблим воїнам у Другій світовій  війні  та воїнам АТО,  які загинули, захищаючи рідну Батьківщину в наші дні.

На лінійку пам̕ яті був запрошений ветеран Великої Вітчизняної війни, кавалер ордена Великої Вітчизняної війни І ступеня Улитка Михайло Олексійович,  який цікаво і схвильовано розповів про події та подвиги солдат.

Мільйони життів забрала війна. Це важко усвідомити. Смерть однієї людини — це трагедія. А коли мільйони… Загиблим не болить. У живих продовжують кровоточити рани: у ветеранів, які втратили своїх друзів-однополчан, рідних і близьких, у рано посивілих дітей війни, які не побачили своїх батьків і пережили пекло окупації.

Директор училища А.М.Насменчук тепло і щиро подякував ветерану за здобуту перемогу і запевнив, що і сьогоднішнє покоління гідно пронесе вірність традиціям і переможе всі негаразди.

 

О.А.Перебийніс, викладач режисерських дисциплін Гадяцького училища культури

Читайте також

Залишити відповідь