Підсумки обласного конкурсу «Веселкові акорди»

27 листопада 2015 року в Гадяцькому училищі культури ім. І.П. Котляревського відбувся обласний регіональний конкурс виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів області «Веселкові акорди»

       В номінації «Баян, акордеон» Гран-прі отримала –  Коломієць Зоряна (Полтавська ДМШ №3, викладач – Подгорна С.М.)

Дипломом  І ступеня нагороджено Ковальчука Назарія  – Миргородська ДМШ (керівник – Кацарська Ірина Василівна)

Дипломом  ІІ ступеня нагороджено Черняк Анну –  Полтавська ДМШ №1( керівник – Маслова Тетяна Юріївна)

Дипломами  ІІІ ступеня нагороджено  – Шкурпелу Віталія –  Зіньківська ДМШ (керівник – Храпач Сергій Олександрович), Мироненка Тараса – Лохвицька ДМШ (керівник – Чавдар Ірина Миколаївна), Мельник Дарину – Хорольська ДМШ (керівник – Темник Анатолій Іванович), Чоху Тараса – Чорнухинська ДМШ (керівник – Мальована Тетяна Василівна)

Грамотами Полтавського обласного управління культури нагороджені викладачі учнів-переможців конкурсу.     Всі учасники конкурсу «Веселкові акорди» отримали подяки від журі.

В номінації «Сольна гра» (струнні інструменти) взяли участь 42 юних митці Полтавщини.

У ході конкурсу учасники продемонстрували високий рівень виконання конкурсної програми, любов до народної музики, культуру виконання, вміння емоційно впливати  на слухача, сценічну культуру.

Журі конкурсу нагородили  дипломами  та грамотами таких виконавців:

«Солісти» (молодша вікова група)

Гран-прі – Сапу Анну – Лубенська ДМШ (керівник Речкалова Любов Федорівна)

Дипломом І ступеня – Реву Олександру – Хорольська ДМШ (керівник Мартьян Людмила Миколаївна)

Дипломом І ступеняІвко Олександру – Полтавська ДМШ №1 ім.Платона Майбороди (керівник Кириленко Валентина Михайлівна)

Дипломом І ступеня – Видюка Гостомисла – Кременчуцька ДМШ №3 ім. М. Калачевського (керівник Середа Іван Іванович)

Дипломом ІІ ступеня – Рябокобилко Катерину – Лубенська ДМШ (керівник Бабенко Валентина Борисівна)

Дипломом ІІ ступеня – Бондарука Дениса – Липоводолинська школа мистецтв (керівник Самілик Володимир Миколайович)

Дипломом ІІ ступеня Ревегук Катерину – Гадяцька ДМШ (керівник Гриб Валентина Михайлівна)

Дипломом ІІІ ступеня – Аленіну Аліну – Полтавська ДМШ №1 (керівник Касіч Ольга Іванівна)

Дипломом ІІІ ступеня – Колісник Дарину – Червонозаводська ДМШ (керівник Возняк Валентина Іванівна)

Дипломом ІІІ ступеня Ахмадзянова Дениса – Лубенська ДМШ (керівник Мартюк Євгенія Володимирівна)

           «Солісти» (старша вікова група)

Дипломом І ступеня – В’язінько Юрія – Миргородська ДМШ ім.А.П.Коломійця (керівник Касьяненко Митрофан Михайлович)

Дипломом ІІ ступеня –  Кондратенко Таїсії – Зіньківська ДМШ (керівник Діденко Тамара Яківна)

Дипломом ІІ ступеня – Косенко Карину – Лохвицька ДМШ ім.І.О.Дунаєвського (керівник Уткіна Наталія Євгеніївна)

Дипломом ІІІ ступеня – Степаненко Всеволода – Лохвицька ДМШ ім.І.О.Дунаєвського (керівник Барвінко Тетяна Борисівна)

Грамотами  за участь  нагороджено (молодша вікова група):

Щербину Ярослава – Липоводолинська школа мистецтв (керівник Самілик Володимир Миколайович)

Осику Катерину – Лохвицька ДМШ (керівник Марченко Олександра Анатоліївна)

Визіра Сергія – Зіньківська ДМШ (керівник Найда Володимир Андрійович)

Волкову Катерину – Червонозаводська ДМШ (керівник Возняк Валентина Іванівна)

Малогуб Анну – Лучанська ДМШ (керівник Козаченко Іван Іванович)

Кравченка Артема – Сенчанська ДМШ (керівник Оточка Володимир Георгійович)

Лук’янцову Діану – Полтавська ДМШ №1 (керівник Кириленко Валентина Михайлівна)

Свирида Віталія – Полтавська ДМШ №1 (керівник Кириленко Валентина Михайлівна)

Руденко Катерину – Глобинська дитяча школа мистецтв (керівник Мамедова Жанна Джумаліївна)

Пєшикова Олега – Гадяцька ДМШ (керівник Гриб Валентина Михайівна)

Попову Вікторію – Гадяцька ДМШ (керівник Авдєєва Антоніна Іванівна)

Колбасюк Дар’ю – Калениківська ЗОШ (керівник Комлєва Валентина Арсентіївна)

Ковальчука Романа – Лохвицька ДМШ (керівник Гармаш Тетяна Воодимирівна)

Христич Тетяну – Лубенська ДМШ (керівник Лобаренко ариса Миколаївна)

Москаленко Анастасію – охвицька ДМШ (керівник Гармаш Тетяна Володимирівна)

Портяну Анну – Лохвицька ДМШ (керівник Гармаш Тетяна Володимирівна)

Голомис Аліну – Миргородська ДМШ (керівник Явтушенко Надія Валентинівна)

Березовську Віталіну – Гадяцька ДМШ (керівник Тоцька Світлана Михайлівна)

Загрудну Юлію – Гадяцька ДМШ (керівник Тоцька Світлана Михайлівна)

Даниш Тетяну – Лубенська ДМШ (керівник Речкалова юбов Федорівна)

Шостак Олександру – Лубенська ДМШ (керівник Тимощук Інна Іванівна)

Грамотами  за участь  нагороджено (старша вікова група):

Буць Світлану – Лохвицька ДМШ (керівник Барвінко Тетяна Борисівна)

Лагоду Ольгу – Миргородська ДМШ (керівник Нечипорук Наталія Василівна)

Басовського Владислава – Гадяцька ДМШ (керівник Гребцова Інна Василівна)

Терещенко Лілію – Гадяцька ДМШ (керівник Сидоренко Алла Миколаївна)

Мартинова Максима – Гадяцька ДМШ (керівник Сидоренко Алла Миколаївна)

Нагородили  грамотами  керівників  учнів-переможців (молодша вікова група): 

Самілика Володимира Миколайовича (Липоводолинська школа мистецтв)

Возняк Валентину Іванівну (Червонозаводська ДМШ)

Кириленко Валентину Михайлівну (Полтавська ДМШ №1)

Гриб Валентину Михайлівну (Гадяцька ДМШ)

Мартюк Євгенію Володимирівну (Лубенська ДМШ)

Середу Івана Івановича (Кременчуцька ДМШ №3)

Речкалову Любов Федорівну (Лубенська ДМШ)

Мартьян Людмилу Миколаївну (Хороьська ДМШ)

Бабенко Валентину Борисівну (Лубенська ДМШ)

Касіч Ольгу Іванівну (Полтавська ДМШ №1)

 

Нагородили  грамотами  керівників  учнів-переможців (старша вікова група): 

БарвінкоТетяну Борисівну (Лохвицька ДМШ)

Уткіну Наталію Євгеніївну (Лохвицька ДМШ)

Касьяненко Митрофана Михайловича (Миргородська ДМШ)

Діденко Тамару Яківну – (Зіньківська ДМШ)

 

За високий фаховий рівень акомпанементу  нагороджені подяками концертмейстери учасників молодшої вікової групи: Вербицька Світлана Федорівна, Крутько Оксана Федорівна, Скрипка  Людмила Володимирівна, Малогуб Ірина Миколаївна, Смирна Альона Сергіївна, Мохонько Ася Анатоліївна, Юревич Ольга Іванівна, Кравченко Діна Анатоліївна, Богунов Олександр Володимирович.

 

За високий фаховий рівень акомпанементу  нагороджені подяками концертмейстери учасників старшої вікової групи:  Ешкуватова Лариса Шахридінівна, Гончарова Любов Василівна.

UCH_3024 UCH_3017 UCH_3014 UCH_3006 UCH_3004 UCH_2978

 

Член журі конкурсу, голова циклової комісії викладачів баяна, акордеона –  О.М.Костогриз О.М., голова ЦК викладачів народних інструментів – Л.І.Остапенко

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.