Підвищують кваліфікацію хореографи

Підвищують кваліфікацію хореографи

          З 22 березня  по 2 квітня 2021 року група викладачів хореографічних дисциплін ДМШ з Полтави, Гребінки, Карлівського, Кременчуцького, Миргородського, Решетилівського районів  Полтавської області підвищували кваліфікацію в Гадяцькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені І.П. Котляревського.

          Теми, які піднімалися на заняттях: «Особливості організації освітнього процесу в ході реалізації реформи початкової мистецької освіти; Актуальні питання розвитку хореографічного мистецтва на сучасному етапі; Репертуар та принципи його підбору; Специфіка роботи в дитячому хореографічному колективі; Сучасна хореографія та її напрямки».

          Курси підвищення кваліфікації проходили в режимі дистанційного навчання. Форма занять була різноманітною – лекції, бесіди, проведення викладачами хореографічних дисциплін майстер-класів (Гузій М.Є., Ляшенко Є.П., Островний Г.О., Близнюк Т.В.), презентації дипломних робіт студентів.        Слухачі отримали методичну та практичну допомогу з питань специфіки роботи з дітьми хореографічних відділень ДМШ, аматорських колективів різних напрямків. Багато цікавої, потрібної інформації ми отримали з таких тем як: збереження та розвиток української та народно-сценічної хореографії на сучасному етапі, основні виразні засоби хореографічного твору, специфіка роботи в дитячому хореографічному колективі при постановці танцювального номера, спілкування як важливий аспект керівника колективу, сучасна хореографія та її напрямки.   За час проходження курсів слухачі мали змогу познайомитися з специфікою проведення занять в творчих колективах (майстер-клас), які проводили: Замчій Олена Петрівна – вчитель хореографії, фізичної культури, керівник зразкового художнього хореографічного гуртка «Зорепад» (м. Полтава); Лісова Оксана Олексіївна – завідуюча відділом Гребінківської ДМШ по класу хореографія та образотворчого мистецтва, керівник зразкового хореографічного колективу «Забава» (м. Гребінка); Близнюк Тарас Володимирович –  викладач хореографії, керівник школи сучасного танцю «Step by step».

          Ми вдячні завідуючій відділенням підвищення кваліфікації  Р.Д. Шестопал, голові ЦК викладачів хореографічних дисциплін, заслуженому працівнику культури України М.Є.Гузію, викладачам О.Г.Островному, Є.П.Ляшенку, Близнюку Т.В. за надану можливість в підвищенні професійного рівня з хореографічного мистецтва. Ми звертаємося до аматорських хореографічних колективів народного та сучасного танцю, колективів початкових спеціалізованих мистецьких закладів, якщо ви бажаєте отримати професійну підготовку  як артиста ансамблю, керівника колективу, викладача хореографії,  то здобувайте професійну освіту в Гадяцькому  фаховому коледжі культури і мистецтв імені І.П. Котляревського.

Безручко Людмила, староста групи слухачів 

Читайте також

Залишити відповідь