Підвищували кваліфікацію шкільні бібліотекарі області

DSCN1188_resize DSCN1216 - копия_resize DSCN1220_resize UCH_4319_resize UCH_4345_resize UCH_4425_resize

Більше п’ятидесяти  бібліотекарів шкільних бібліотек Полтавщини пройшли підвищення кваліфікації за два місяці нового 2018 року.

Тематика навчання цієї категорії слухачів була пов’язана з теоретичними та практичними аспектами становлення і розвитку бібліотеки як інформаційного центру навчального закладу, з необхідністю впровадження у роботу бібліотек Універсальної бібліотечної класифікації.

Кожен з викладачів, працюючи з такою категорією слухачів, прагнув надати такі знання, які б сприяли вдосконаленню роботи шкільних бібліотекарів з користувачами, поліпшенню якості послуг, що їм надаються, впровадженню сучасних інноваційних технологій в роботу бібліотеки по виконанню різноманітних бібліотечних процесів тощо. То ж слухачі з цікавістю знайомилися з новими підходами до діяльності шкільної бібліотеки в умовах модернізації освіти; новими методами та формами в обслуговуванні користувачів; з провідними темами і жанрами сучасної української та зарубіжної літератури; з роботою автоматизованих інформаційно-пошукових систем, де виконували різноманітні бібліотечні процеси, які вимагають значного часу виконання в ручному режимі.  Підвищений інтерес у слухачів був до теми: «Впровадження УДК в практику роботи шкільних бібліотек». Слухачам було надано кваліфіковані консультації та рекомендації  по впровадженню та використанню УДК, познайомлені з побудовою  УДК, проведені практичні заняття з процесу індексування документів.

За час підвищення кваліфікації бібліотекарі відвідали кілька бібліотек міста Гадяча, зокрема, бібліотеку  коледжу, де завідувач бібліотекою Терещенко О.І. поділилася досвідом роботи цієї бібліотеки, сценаріями масових заходів. В  Гадяцькій бібліотеці для дітей слухачі познайомилися з організацією та проведенням дозвіллєвої роботи з дітьми.

 

Коблиця Н.Г, голова комісії 

You may also like...

Залишити відповідь