Поїздка на творчий вечір

Гадяцький коледж культури і мистецтв ім.І.П. Котляревського тримає постійний зв’язок з творчими колективами філармонії. Кращі наші випускники працюють в професійних колективах України, в тому числі і артистами пісенно-танцювального ансамблю «Полтава», серед яких наша гордість: заслужена артистка України Тетяна САДОХІНА, артисти пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» Валентина ПОЛІВАРА, Віталій КЛИМЕНКО, Олексій РУБАН.

16 березня в м.Полтава, в приміщенні обласного музично-драматичного театру ім.М.В.Гоголя, відбувся творчий вечір заслуженого діяча мистецтв України, головного хормейстера пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» Полтавської обласної філармонії Лариси БАКЛАНОВОЇ.

З метою поглиблення знань та вмінь студентів як майбутніх фахівців, удосконалення їх практичної підготовки, обміну досвідом творчої роботи, в цьому надзвичайно цікавому заході з вітальним виступом взяв участь народний хор коледжу. У виконанні хору прозвучала «Веснянка». Від імені студентського та педагогічного колективу нашого навчального закладу було зачитано вітання і разом з великим букетом квітів було вручено ювілярці.

Концертна програма і вітання тривало майже дві години. Ларису Миколаївну вітали: ректор національного педагогічного університету ім.В.Короленка Микола Степаненко, директор Полтавської обласної філармонії Олег Тищик, художній керівник пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» Федір Кривенко і багато інших гостей. Найнеочікуванішим, але приємним, було вітання від випускників педагогічного університету, учасників фольклорного ансамблю «Жива вода». Кожне вітання, крім теплих слів і побажань, супроводжувалось концертними номерами і завершилось виступом пісенно-танцювального ансамблю «Полтава», головним хормейстером в якому працює Л.М.Бакланова. По закінченню виступів до всіх учасників цього цікавого дійства, зі словами глибокої вдячності, звернулась Лариса БАКЛАНОВА.

Участь у такому цікавому заході для народного хору коледжу, студентів спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» стала ще однією з висот у професійному зростанні.

Щира вдячність директору коледжу, заслуженому працівнику культури України  Анатолію Насменчуку за сприяння поїздки до м.Полтава для участі у такому цікавому заході.

Свирид О.П., голова циклової комісії викладачів хорових дисциплін, керівник народного хору коледжу.

Читайте також

Залишити відповідь