Шану віддаєм учителям

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість! Їхню працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Вони стільки сил вкладають у свою справу, що часом забирають свою цінну увагу у близьких.

Сьогодні, в їхнє професійне свято студенти ІV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» влаштували для викладачів коледжу незабутнє привітання. Всіх зустрічали біля головного входу, вітали, вручали кекс з передбаченнями, в яких були найрізноманітніші побажання. З кожним викладачем студенти зробили фото в фотозоні. Лунала музика, веселощі. І щирі посмішки викладачів зігрівали осінній день.

Дорогі наші викладачі! Вітаємо вас з Днем працівників освіти! Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до нас – своїх студентів! Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка!

Верещака Інна,  студентка ІV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» 

Читайте також

Залишити відповідь