Спасибі за врятоване життя

14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, котрі ціною свого життя і здоров̕ я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Ця пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим, у результаті вибуху,  четвертим енергоблоком ЧАЕС.

В цей день біля пам’ятника землякам Чорнобильцям відбувся мітинг, а продовженням ушанування став захід, який відбувся у Гадяцькому коледжі культури і мистецтв імені І.П.Котляревського.

Перед  ліквідаторами виступив Голова ради районного добровільного товариства «Союз Чорнобиль» В.В.Биченко, керівник апарату Гадяцької районної державної адміністрації Л.М.Панченко, секретар міської ради Г.В.Сафонов, які відзначили безцінну роль ліквідаторів нашого району і нагородили їх грамотами та подяками за мужність і героїзм проявлені під час ліквідації аварії. А студенти коледжу подарували всім присутнім свої творчі доробки.

Хочемо побажати усім ліквідаторам та їх родинам  мирного голубого неба, міцного  здоров̕ я, терпіння, щастя, щирої поваги від людей і держави! Хай залишиться у минулому і ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і спокій.

You may also like...

Залишити відповідь