Сумуємо…Памʹятаємо…

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв імені І.П.Котляревського. 11 грудня 2020 року,  на 86-ому році життя, пішов із життя Москаленко Василь Федосійович, музикант за освітою, працелюб за натурою,  який понад  40 років пропрацював у нашому колективі, який до останньої хвилини жив улюбленою справою.

Після служби в лавах Радянської Армії доля привела його до м. Гадяч.

У далекому 1959 році Василь Федосійович  навчався у тоді ще культурно-освітньому училищі на однорічних курсах хормейстерів-баяністів. З 1975 року став працювати майстром по ремонту музичних інструментів за сумісництвом у навчальному закладі, а згодом перейшов на постійну роботу, на якій пропрацював до 2018 року.

Василь Федосійович ніколи  в житті не пасував перед труднощами, ніколи не скупився на добре слово, підтримку, не шкодував ні сил, ні часу. Сьогодні відійшла у Вічність  добра і щира, уважна і принципова, порядна  і мудра, прекрасної душі і відкритого серця  людина.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, не можна ні осягнути, ні змиритися з сумною подією, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце рідної людини, проте світлі спогади про неї, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть.

Викладачі, працівники та студенти глибоко сумують  з приводу смерті В.Ф.Москаленка  та висловлюють найщиріші свої співчуття  директору коледжу Насменчуку Анатолію Миколайовичу, викладачу фортепіано Насменчук Наталії Василівні, інженеру з обслуговування комп’ютерів Насменчуку Ярославу Анатолійовичу  та всім рідним і близьким покійного.

Царство небесне і вічна пам’ять Василю Федосійовичу.

Нехай земля Вам буде пухом!

Світла та вічна пам’ять…

You may also like...

Залишити відповідь